Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

To nesouvisí s nárazníkem, ale až pak s faceliftovou lampou. Přes ten basmek by tam totiž nešla. Podívám se u kámoše co má regulérní facelift, jak je to tam řešený a asi to vykuchám taky. Je pravda, že to byla věc, se kterou jsem se s*al nejdýl z celý předělávky. :angry: Takže jestli mohu doporučit, jak se píše vejš - vykuchat a bude. ;) Škoda, že se o tom nikdo nezmínil dřív, určitě to řešil každej a u žádnýcho návodu se tenhle aparátek nezmiňuje, ušetřil bych si vztekání a práci. :angry: Ale mám to teď krásný autí :) Budu muset předělat avatara. -_-

Dám asi na tvoji radu. Jinak jsem to už našel. Hledal jsem to jinde. Pochopil jsem to špatně a myslel jsem, že to má být pod nárazníkem.

Jinak tam toho místa opravdu moc není. A kam to sání vede potom dál? Je vidět, že prochází kolem baterky a pak už vidím prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Ano to vím, že teplej vzduch by motor sát neměl. Chci si tam na místo toho pův. sání dát nějakou hadici. Ale to budu řešit až v zimě, až pomine ten hnusnej pracovní humbuk...

Ja to myslel tak, ze by to nemelo moc sat teplej vzduch tak, jak to ted mame ;) Nepocitil sem jakoukoliv zmenu, takze to asi necham, jak to je, po faceliftu to tak maj Octy taky. A urcite tam takhle jde min svinstva a prachu, aspon dle spinavosti vlozky to tak vypada :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Pořád řeším ještě jeden problém a to jestli RS nebo ten na obrázku. Do čeho by jsi šel? bojím se, že tohleto na obrázku bude stejná radlice jako mám teď a opět se nikam nedostanu.

Máš ten RS i s otvory na ostřiky?

Tento je pekny..Ale RS je lepšejšii.. jen ja su taky vul ze bych ho nedokazal na muju dat.. :/ a ani sehnat :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem dneska nastřelil RS nárazník + Xenony na přefaceliftovou L&K. Jen mi připadá, že tam ty původní čiré L&K blinkry poněkud nepasujou. Je tam brutální mezera mezi světlem a blinkrem, min tak 3 mm. Zítra zkusím někde na vrakáči, nebo ve škodovce osadit faceliftovej blinkr, jestli to bude lepší.... Nemáte s tím někdo zkušenost?

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska nastřelil RS nárazník + Xenony na přefaceliftovou L&K. Jen mi připadá, že tam ty původní čiré L&K blinkry poněkud nepasujou. Je tam brutální mezera mezi světlem a blinkrem, min tak 3 mm. Zítra zkusím někde na vrakáči, nebo ve škodovce osadit faceliftovej blinkr, jestli to bude lepší.... Nemáte s tím někdo zkušenost?

Ty packy které se zasunují do světlometu stačí před zasunutím nahřát a přitlačit tak jak je potřeba.

post-24-1168580929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kteří stejně jako já pátrali po rozdílech mezi předfacelift a facelift výztuhou př. nárazníku. Sehnal jsem funglovku za cca 1700,- ale Made in Thailand, a pod pravou lampou jim to lehce (1-2 mm nesedělo) No ale jakž takž se to podařilo slícovat. Takže stará origoš za 2 tis. z vrakáče možná lepší volba...

post-24-1169244888.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Meril uz nekdo kolik milimetru nad zemi je RS naraznik (na seriovym podvozku)?? Na jare si chci koupit na facelifta RS naraznik a zajimalo by me jesi s nim nebudu skrtat jeste vic nez s normalnim... Ten normalni je smerem dozadu skosenej... RS je rovnej nebo taky trochu "klesa" ??? Nikdy sem to zblizka nezkoumal...Mohl by to pro me nekdo zmerit prosim :-) Diky...

Jo a jeste...za kolik se da sehnat na vrakovisti RS naraznik?? Co sem koukal tak novej neco pres 3000Kč + lak... Diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meril uz nekdo kolik milimetru nad zemi je RS naraznik (na seriovym podvozku)?? Na jare si chci koupit na facelifta RS naraznik a zajimalo by me jesi s nim nebudu skrtat jeste vic nez s normalnim... Ten normalni je smerem dozadu skosenej... RS je rovnej nebo taky trochu "klesa" ??? Nikdy sem to zblizka nezkoumal...Mohl by to pro me nekdo zmerit prosim :-) Diky...

Jo a jeste...za kolik se da sehnat na vrakovisti RS naraznik?? Co sem koukal tak novej neco pres 3000Kč + lak... Diky ;-)

ja bych rek ze je stejne vysoko jako normal naraznik jen je jinak tvarovanej coz je duvodem proc se s nim musi davat vetsi pozor...

jinak jeslti chces naraznik ti sezenu za "dobry" penize ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zajimalo by me jesi s nim nebudu skrtat jeste vic nez s normalnim... Ten normalni je smerem dozadu skosenej... RS je rovnej nebo taky trochu "klesa" ??? Nikdy sem to zblizka nezkoumal...Mohl by to pro me nekdo zmerit prosim :-) Diky...

Nemusíš nic měřit! Ty nárazníky jsou výškově úplně stejně! Proč, to jsi si odpověděl sám. Facelift je z boku obloukovitě zkosený a RS má nos jakoby do předu. Ale "dno" je u obou stejně vysoko! V praxi to znamená že každý obrubník nad 14 cm je velká hrozba. A na dojíždění koly k obrubníku můžeš zapomenout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze RS naraznik je stejne "vysoko" jako normalni naraznik v nejnizsim bode...chapu to dobre...? :huh:

Kontaktuj Krapika já od něj koupil zadek i s origo dírama na PDC za 1500 bez nutnosti laku a co vím , tak nechával i jeden přední RS v černé barvě tuším za litr - decentně škráblý.... ale myslím, že i s mřížkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...