Přejít na obsah

Ventilátor topení a klimatizace


PavelZ.

Doporučené příspěvky

tady to je popsané,snad to se to dobře zobrazí.Povolí se schránka od spolujezdce a je to úplně vzadu vlevo.Jestli máš klimatizovanou schránku,tak je lepší odpojit tu hadici.

díky moc za radu a návod v příloze. To bych mohl zvládnout. Písnu jak to dopadlo. ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Potřeboval bych od vás zkušenějších poradit. Za poslední měsíc mi už 3x odešel odpor ventilároru topení. V prvním případě se přepálila pojistka. Tu jsem tedy vyměnil a vyměnil jsem i odpor. Ten však fungoval jen pár dní a odešel opět, tentokrát bez přepálené pojistky. Proto jsem koupil nový odpor, ale po pár dnech ta samá situace. Už se mi nechce kupovat nový odpor, když pořád odchází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Dobrý den, mám dotaz... přítelkyně vlastní vůz škoda fabia 1 svěřila se mi, že ji nefunguje ventilátor, byl jsem to zkoušet a opravdu nefunguje a to ani při poloze na přepínači číslo 4... děkuji za případné odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Ventilátor topení a klimatizace

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...