Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Ve slovenském ceníku vidím 4x4 110kW TDI s 7°DSG .. takže tam novou převodovku dostanou?

 

(resp. ono je to vůbec zajímavé srovnání.. nejen že u nás se ta varianta 110kW TDI 4x4 DSG vůbec nenabízí ale na slovensku jsou normálně k dispozici i motory 1.2 i 1.4 TSI ke všem výbavám jako dosud, atd..)

 

http://www.skoda-auto.sk/SiteCollectionDocuments/cenniky/skoda_octavia_facelift_cennik.pdf

Editováno: , autor: speedsnail
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nana napsal:

Ještě k těm ceníkům. Zajímalo by mě, proč v českém ceníku u motorizace 1,4TSI,110kw,AP je pouze varianta Fresh, kdežto ve slovenském a německém ceníku u této motorizaci jsou varianty Ambition a Style. Co se tím sleduje?

Stejně jako není ve výbavě Style motorizace 1,4 TSI /110kW - tam bude 1,5 TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No promiň teda, ale mě ty barvy přijdou tedy mnohem méně reálné než ty původní. Tohle má být zase Modrá Race. Ta mi přijde spíš jako Modrá Denim. Parkuji denně vedle modrého RSa, ale rozhodně je tomu více podobná ta původní verze.

O_III_FL_Modra_Race.png

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Cjoctavian napsal:

Slovensky konfigurator uz bezi ;)

Na trh v ČR se zřejmě v MB nezaměřují.

Ne že by mi na tom záleželo, ale když už prodávají auto, který na salonu nemají (stejně jako Kodiaq), tak by alespoň při té velké prezentační pompě mohli tohle dát včas dopořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, docela mi s tímhle přístupem jakožto domácí značka dost štvou (a to jsem to napsal ještě slušně). Už jenom to, že konfigurátor v sk už funguje a náš ne. Asi bude brzo taky spuštěnej, ale pořád ne jako první. A štve mi že není ve Stylu ta 1.4 , to je podle mě taky dost podpásovka pro domácí trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, luban napsal:

Ano, docela mi s tímhle přístupem jakožto domácí značka dost štvou (a to jsem to napsal ještě slušně). Už jenom to, že konfigurátor v sk už funguje a náš ne. Asi bude brzo taky spuštěnej, ale pořád ne jako první. A štve mi že není ve Stylu ta 1.4 , to je podle mě taky dost podpásovka pro domácí trh.

 

Ve výbavě Style má být 1,5 TSI, alespoň podle informace co mám od prodejce (to by měl vědět někdo z kolegů, který se zde občas blýskne nějakou "tajnou" informací ) - zřejmě však čekají na odprezentování nového Golfu, protože ten má tento motor také mít.

 

Výbavy a motorizace se dělají podle požadavků trhu - jak se ovšem tyto požadavky dělají to netuším - zřejmě je to podle předchozích prodejností v podobných specifikacích.

To je jako s tím, že třeba v D jde docela dobře na odbyt O III RS s benzínovým motorem, kdežto u nás je to naopak nafta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale treba dodat, ze stale nefunguje na 100%. Nezobrazuje niektore disky, pripadne ak zobrazi, tak sa neda otacat autom, nezobrazuje fleet farby...ale to su len drobnosti. Viac ma trapi ten pristup k priplatkovej vybave, ktory je uz pomaly ako u Audi. LED svetlomety si mozem priobjednat za 1000 € az k NAJVYSSIEMU stupnu vybavy (ak neratam L&K)?! Alebo ak chcem vyhrievany volant, vyhrievane celne sklo, alebo kameru, tak musim este doobjednavat po 3-4 dalsie prvky, ktore vobec nechcem...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 6 minutami, Cjoctavian napsal:

.. Viac ma trapi ten pristup k priplatkovej vybave, ktory je uz pomaly ako u Audi...

  Podle ceníků bych řekl, že jsme na tom s tou výbavou trochu lépe, viz třeba Full LED a zadní TOP LED, ty máme už ve Stylu a to je zrovna dost zásadní položka v ceníku.

Zajímalo by mne, jak je to s Rear Traffic Alert, ten v sk vůbec nevidím a u nás je v ceníku pouze u L&K v základní výbavě, jinam nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...