Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Dobrý den, měl bych dotaz ohledně výměny rádia ve fabii II z roku 2010. Auto koupeno v základní výbavě a je v něm neoriginální rádio. Je mi jasné, že je nutné vyměnit část střední část palubní desky. Můj dotaz je, jestli mohu vyměnit toto rádio za rádio Swing a případně co bych potřeboval pro to. Předem děkuji.
    • Ahoj,nevite jak demontovat ovladaci prvky na sklenenem radiu? Dosel jaem do faze viz obrazek a dal nevim, potrebuji vytahnout zakladni desku ale chybi mi posledni krok a to ty otocne kolecka. Dekuji
    • Ahoj nenašel by se tu prosím někdo v Praze a okolí kdo by mi pomohl s výměnou repro a vytlumením dveří? Jsem docela zručný, ale stejně je lepší to dělat s někým, kdo už s tím má zkušenost, auto je v záruce... Vím, že na to jsou firmy, ale 1) Zbyl nějaký tlumící materiál z ahifi, tak bych ho chtěl využít 2) mám výškáče DLS (moc se mi líbí zvuk), ty bych dal dozadu (středobasy nechal) a dopředu dokoupil komplet DLS stejné řady ...to mi žádná firma neudělá z dodaných věcí Samozřejmě zaplatím a rád přiložím ruku k dílu
    • je to normálne , tie veká tečú vo veľkom , detto guferá na kľuke ... v lepšom štádiu to tečie tak že rozleptá vodné hadice a vystrelí z toho voda v najlepšej chvíli v 38st na dialnici ... totalne olejničky   toto na foto by som prvé umyl , vyzerá že to žere olej ako tiež zvyknú a ten kto to dolieval nemá pevnú ruku 
×
×
  • Vytvořit nový...