Přejít na obsah

Přestavba klasické OII na scouta


Host 007

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Tak kdo má už koktu předělanou na Scouta??? Hoďte sem nějaké foto. Mam 4x4 a chci jít do toho také. Už sháním narázníky a plasty, nevíte o něčem??? Díky

Už pomalu startuju, ale pořád nevím, jestli to nezabalit a nejít do RS. Nárazníky už mám, ale sehnat ty plasty na bok za rozumný peníze je umění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já jsem tuhle přestavbvu měl v plánu, ale nakonec z toho vznikly rs nárazníky, protože to bylo a je to pořád levnější přestavba než na scouta. Protože když se auto předělává na rs, tak stačí nárazníky + boční lišty v laku, ale na scouta se musí ještě koupit ty plastové lemy blatníků a prahů a to stojí něco mezi 7000 - 8000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím.. ten RS-look se mi značně přejedl, u faceliftu je přední nárazník opravdu povedený, tam to beru, ale u předfaceliftu se mi přední nárazník nikdy nelíbil a každá druhá OII na cestách, ať už je to 4x4 se zvýšeným podvozkem, nebo klasická světlá výška, má právě nárazníky z RS - přijde mi to nevhodné..

Já beru předělávky, kdy je snížený podvozek a auto má kompletní RS-vzhled (= kola, nárazníky) - ale bez plaketek!

Plaketky "RS" si umím představit pouze u chipovaného "dvoulitru", kde musí být předělaný do RS-looku i interiér. Poté se de-facto opravdu jedná o RS..

Jedná se samozřejmě o věc vkusu, nicméně dle mého bys vzhledem Scouta udělal lépe - zvláště v barvě cappuccino (také ji mám) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka na RS by ještě šla, tam se dají koně dohonit chipem, ale předělat předokolku na scouta se mi moc nelíví

scout se mi líbí moc, ale ne s předním pohonem, to by se přiznivci hjundajů na horách pobavili až scout bude jen hrabat předkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravim,

rád bych toto téma oživil. Je tu někdo, kdo už tuto přestavbu realizoval ?? Nedávnou jsem koupil 4x4 a je potřeba vyměnit přední nárazník, tak jsem se rozhodl to přestavět na Scouta. Chtěl bych se zeptat, to oplastování na přednim a zadnim nárazníku je z takového hrubého plastu nebo je to klasicky lakované už z výroby ? Nárazníky + lemy blatníků mám sehnaný a v pondělí bych si pro ně měl jet. Největší problém je sehnat ty plasty na prahy, jedině možná z nějaké bouračky, kterou rozprodávaj na díly nebo nevím :D :D

Kdyžtak napište kdo už jste to podstoupil nebo máte nějaké fotky z přestavby atd.. Jinak jestli se nepletu, tak v interiéru je pouze jiné to madla ke schránce u spolujezdce s nápisem Scout, jinak je vše stejné ne ??

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zvládnu si při přestavbě na Scouta předělat přední a zadní nárazník sám nebo to mám radši svěřit servisu? Nemám s tím žádné zkušenosti, tak abych něco nepodělal...Na kolik tak může vyjít lak předního a zadního nárazníku Scouta? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar

Proč je těch částí jen 6 http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=275

Lemy nárazníků jsou jejich součást?

Nedávno jsem to okukoval a nepřišlo mi to tak.

Vizuálně to vypadalo lepený

Totiž nedávno se mi dostal do ruky photoshop RS 2 s lemy ze scouta na boku, zadní difuzor už byl asi BT a přední lízo taky. Jinak mazec.

Snížený ALLROADY žeru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 11 měsíců později...

Zdar, abych jen nekecal. Tak mam oscoutovano viz galerie. Dal jsem to do originalu, naskytla se koupe novych lemu za prijatelnou cenu. Narazniky jsem sehnal pouzity. Lepil jsem si to sam, kombinace lepidla na autoskla a mamuta:-) drzi to perfektně. Akorat to jeste o 3 (p)a 7 (z) snizim a bude spokojenost. Scout se mi vcelku moc nelibi, zato olemovana placka moc:-)

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
zdravím, měl by jsem dotaz na přestavbu OII na OII scout. Mám 4x4, ale co mne zajímá je zda:

- je potřeba nějaká úprava nárazníků scout na OII

- je problém s montáží mlhovek? nebo stačí jen vypojit mlhy z OII a napojit scoutové

- je zadní nárazník vybaven s možností montáže tažného zařízení

- je montáž zadních čidel couvačky na scout nárazník nějak složité

- sehnal jsi boční lišty scout na OII? Mohl by jsem poprosit jde?

 

jen podotýkám, elektrice nerozumím, tak bude problém. 

 

díky moc za rady s úpravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhy mají jiný svorky. Potrebujes celou kabelaz k mlhovkam. Na zadní nárazník potřebuješ jiný vyztuhy rs/scout.

Na předek od m.r.07 se nic nemusí ořezávat. Pasuje to i pro ostřiky. Na tažný si to snad každý vyřízne sám ne;-) Tušim ze jen do difuzoru. Sam to nemam.

Doporučuji lepidlo na autoskla, alternativě mamuta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...