Přejít na obsah

Chiptuning 1.2TSI


Doporučené příspěvky

To čo sa dá po rozobratí vidieť, bolo ok. Keď bude mať auto okolo 55-60 tisíc, filter vyčistím bez ohľadu na jeho stav. Verím, že nebude vyzerať horšie ako papierový filter ktorý som vybral po 30 tisíc km, a ktorý mám stále odložený, lebo je stále v dobrom stave. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový brutus to nebude, ale brzdy nic nezkazí. KN není špatná kvaliota, ale vzhledem k propustnosti a údržbě je pro koncernové vozy s turbem, či vybavené měřičem hmotnosti, nevhodný.

Další důležité je , že nic nepřidá.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný rozdíl u 63 a 77 je kotouč vzadu a to taky není pravidlo. Brzdama nic nezkazis, ale já osobně bych investoval do komfortu ;) MFL nebo vyhřívané sicny a pod.

Když už se budeme držet chipu a úprav motorka ( ať to tu není OT) bych dal libovku jako odfuk turba ;) nebo výfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát to čtu, jo slevy. Už to komentovat nebudu, ať zase nevyvolám emoce. V podstatě se jedná o pobočku autočipu.

Na srazu potom budete moci porovnat komu to jede lépe a kultivovaněji.

SA sw flashuji za 4900 i s brzdou po. To je asi ta úprava na 77... to už jsem zde někde nabízel také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý doporučuje něco jiného.Já už fakt nevim.Jestli to je autočip tak asi objednávku stáhnu.Nechci si naběhnout a pak zase litovat.Špatná zkušenost.Naprd když se jenom přejmenují.jak ABC tuning.

 

Cenový rozdíl neni takový :) takže o tu slevu až tak moc nejde i když je to taky peníz a je mi jedno jestli pojedu na radotín nebo do třebotov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz jsem zustal sam :kol-36:

Nezůstal, ale jak jsem psal, já tu úpravu neženu (není kam se hnát z mého pohledu, moc nejezdím, auto stojí akorát naleštěné v garáži :D ). Nejdřív nové přední brzdy (mám koupeny, ale nemám čas je nechat nainstalovat) a chci jít na úpravu po servisní prohlídce, jak jsem psal, ta bude někdy v dubnu.

 

Ad web a služby http://www.mereni-vykonu.cz/. Nechci se tu zastávat za každou cenu motorpower, ale pro mě je odrazující, že dělají pro úpravu rozdíl mezi 1.2 TSI 63 kW a 77 kW a jen procentuálně napíší nějaké hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kolegové škodovkáři, vlastním vw golf s 1,2 tsi 63kw (tři roky, najeto 40 tis.) a také o čipu reálně uvažuju, ale stále váhám hlavně ohledně dlouhodobé spolehlivosti (řetěz už jsem měnil v 10tis.) a také ohledně doživotní záruky mobility na motor koncernu vw, ještě si věci kolem řádně promyslím. Už jsem to s motorpowerem po telefonu řešil. Jinak motor osobně velice chválím, i když je to jen 63kw, tak držet krok s ostatními i na dálnici ve 150 opravdu nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...