Přejít na obsah

Trysky TDI PD


Relic

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zaleží jaký máš motor. Já mám třeba BXE a tam patří tyhle trysky: 038130073AG mají je třeba tady http://www.cc-autodily.cz/tryska-vstrikovaci-1-1_1?keyword=vstrik&brand=SKODA&model=OCTAVIA Musíš tam dát ty samé, co tam byly. U mě odešel jeden vstřik na 4.válci. Projevovalo se to tak, že auto na volnoběh škubalo, motor neměl pravidelný chod. Na diagnostice byla vidět velká odchylka od vstřikovaného množství právě na 4.válci. Za studena 2,99 a za tepla přes 1,5mg. Mám najeto něco přes 150000km. Dnes jsem byl na výměně, odchylky jsou teď max. 0,3mg a motor se uklidnil. Mno a až bude odchylka opět na nějakém válci velká, vyměním další vstřik. Někdo je mění najednou, ale podle toho co jsem načet na internetu, stačí vstřiky měnit až je potřeba. Jaký problémy s tím máš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaleží jaký máš motor. Já mám třeba BXE a tam patří tyhle trysky: 038130073AG mají je třeba tady http://www.cc-autodily.cz/tryska-vstrikovaci-1-1_1?keyword=vstrik&brand=SKODA&model=OCTAVIA Musíš tam dát ty samé, co tam byly. U mě odešel jeden vstřik na 4.válci. Projevovalo se to tak, že auto na volnoběh škubalo, motor neměl pravidelný chod. Na diagnostice byla vidět velká odchylka od vstřikovaného množství právě na 4.válci. Za studena 2,99 a za tepla přes 1,5mg. Mám najeto něco přes 150000km. Dnes jsem byl na výměně, odchylky jsou teď max. 0,3mg a motor se uklidnil. Mno a až bude odchylka opět na nějakém válci velká, vyměním další vstřik. Někdo je mění najednou, ale podle toho co jsem načet na internetu, stačí vstřiky měnit až je potřeba. Jaký problémy s tím máš ty?

mna len zaujimalo ze ake trysky idu do tychto motorov, cena...znacka... vidim ze vsade idu ine a to je aka znacka delphi ci bosch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim

chcel by som sa opytat ako je to s tryskami v TDI PD ake sa davali 2004-2008 kolko stoja nove ktore su najlepsie a ako sa sa prejavuje ich konec...

Sháníš trysky nebo vstřikovače?? Jestli vstřikovače, tak mě zajímá, jak si zjistil, že jsou špatné?

Mohu ti nabídnout vstřikovací trysky Fratelli Bosio SPRINT 783 za 7.258,- Kč vč. DPH (cena za 4ks trysek) bez montáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháníš trysky nebo vstřikovače?? Jestli vstřikovače, tak mě zajímá, jak si zjistil, že jsou špatné?

Mohu ti nabídnout vstřikovací trysky Fratelli Bosio SPRINT 783 za 7.258,- Kč vč. DPH (cena za 4ks trysek) bez montáže.

nijakk som nezistil ze su zle a nezhanam ja som chcel len info prehlad o cenach a tie pasujuju aj do 1,9 77kw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...