Přejít na obsah

motorek z ostřikovačů


murphytravex

Doporučené příspěvky

Nevím, kdo z Vás to ví a kdo ne, ale místo původního motorku ostřikovačů, který často teče přes silony čerpadla, jej lze nahradit motorkem z Felicie. Je nutná menší úprava, motorek z Fel je tenčí a nemá konektor.Původní konektor je třeba ucvaknout. Cena motorku víc než o polovinu nižší.Mám to vyměněno od jara a zatím bez problémů.Můj servisman je prostě no_1.

Motorek ve Fabii je WW, kdežto ve Fel český výrobek. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v záruce mi odešel komplet zadní ostřikovač, motůrek motůrkoval, ale voda mi tekla do kufru..jel jsem do značkovýho servisu....jó to se neopravuje ale mění celé....cena za zadní ostřikovač ...4 500,-Kč vč. práce....ještě že to bylo v záruce :) ...hrozná cena :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

No, a na vině je silikonový těsnění (tzv. O-kroužek) za 4,50 Kč ... pokud to teče při něm, stačí tam dát vazelínu (ale jen decentně).

Mě se to jednou u motorku do otřikovačú rozteklo při použití letní směsi do ostřikovačů .. byla děsně levná, růžová, koupil jsem ji v supermarketu za 25 Kč/ 5 lt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...