Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

ok neser sa hneď... je zaujímavé že v konfiguráku píšu o 1.2TSI EA211 že remeň je bezúdržbový a že vydrží životnosť motora...tak buď to tak nieje, alebo ten motor vydrží 200 000 a je... ja tomu neverím nemôže byť predsa ten remeň tak pevný že vydrží také namáhanie a takú dlhú dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě vyhodnocení toho marketingového image škrabky, z mé zkušenosti totiž vím, že je spíš terčem posměchu. I když možná blbá reklama, taky reklama... K dojezdu - že tam není je evidentní úspora, ale když už si moderní auta hrají na bezpečnost pomocí různých pomocníků s pochybným příspěvkem k bezpečnosti typu asistent únavy, proč se někdo nezamyslí nad tím, že manipulace s okénkem za jízdy je také věc týkající se bezpečnosti - odvádí pozornost řidiče, když musí držet to tlačítko. V tomto je to krok zpět. Nemluvě o tom, že se i u koncernu někde začínají ztrácet z aut třeba výškově stavitelné úchyty bezpečnostních pásů.

to je to, co jsem psal, každý vidí jenom tu škrabku, ale to není jenom o škrabce, je to o všem co se toho označení simply clever týká. Vytrhnout z kontextu pouze škrabku nelze. A ani netvrdím, že Simply Clever je úspěšný nebo ne. Pouze jsem vysvětloval, proč je automobilka ochotná dát peníze do škrabky ale né už do dojezdů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok neser sa hneď... je zaujímavé že v konfiguráku píšu o 1.2TSI EA211 že remeň je bezúdržbový a že vydrží životnosť motora...tak buď to tak nieje, alebo ten motor vydrží 200 000 a je... ja tomu neverím nemôže byť predsa ten remeň tak pevný že vydrží také namáhanie a takú dlhú dobu...

Doufám, že se polepšíš. :kol-28:   Hm, řetěz byl také bezúdržbový a víme jak to dopadlo. Nicméně pro motory EA211 v OIII platí k rozvodovému řemenu toto: první kontrola po 240tkm, potom každých 30tkm. Počítám, že tady to bude stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dufam ze moja retaz uz vydrzi tych cca 150 000 kt. Planujem najazdit. A tomu remenu neverim ze vydrzi aj tych 240 sotva 180 mozno, a treba davat pozor ze je to kontrola cize pozrieme sa ci nepraska jak je nasponovany a fertig a este jeden clovek tu pisal ze bolo by fajn keby mala FIII v zaklade swinga a ona ma v zaklade len plast skoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to mě zajímá, ten plast co zakrývá díru proí originální rádio je dost veliký, bude se tam moci dát klasický radio? existuje nějaký rámeček, co zakryje díru okolo rádia? nevšiml jsem si ve výbavě, že by tam byla položka "příprava pro rádio" jak tomu bylo u FII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dufam ze moja retaz uz vydrzi tych cca 150 000 kt. Planujem najazdit. A tomu remenu neverim ze vydrzi aj tych 240 sotva 180 mozno, a treba davat pozor ze je to kontrola cize pozrieme sa ci nepraska jak je nasponovany a fertig a este jeden clovek tu pisal ze bolo by fajn keby mala FIII v zaklade swinga a ona ma v zaklade len plast skoda :D

Když TDI CR má kontrolu ve 210tisícch km, tak u benzínových ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že se polepšíš. :kol-28:   Hm, řetěz byl také bezúdržbový a víme jak to dopadlo. Nicméně pro motory EA211 v OIII platí k rozvodovému řemenu toto: první kontrola po 240tkm, potom každých 30tkm. Počítám, že tady to bude stejné.

polepším  :kol-28: a už viem aj hladať! :D a k tomu TSI EA211 vieme že aj ten má svoje nešvary:rachotanie po štarte,klepotanie motoru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attim príspevky 1421 1422 tam je to spomenuté...

Není, v tu dobu v CZE verzi ještě F3 nebyla. Objevila se tam cca po 12hod (vím to, koukal jsem různé jazykové verze)

 

Ale ať to neplevelíme nesmyslama - hutně vybavené auto bude skoro za 400, ale s tím se dalo počítat. Když to tak vezmu, za 350 v listu se dá pěkně vybavená a vybarvená F3 s 81kW TSI. Za mě ceny celkem rozumný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...