Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

U těch plastů mne už s odstupem dovede rozchechtat doběla to jejich nekonečné klepání po celém autě. :kol-98:  :kol-98: . Zlomové v "plastech" bylo hodnocení u Octavie III a hysterické plakání jak jsou dveře ve předu relativně měkké a zadní ne, ovšem OII to měla taky tak. Ale že jsou auta plná nových věcí, nové elektroniky, uživatelských inovací už neřešili. Jel jsem v Audi Q5 a to je nepoměr ceny a plastovosti. Zlatá Fabie. Raději se v testech objevovalo typické a hysterické "čecháčské" kiš kiš hanba až hrůza a nakonec videa s porovnáváním s jinými značkami a vyzdvihování jejich kvalitních plastů. Už snad toto téma pomalu pomine a začne se řešit to podstatné jako je opravdové porovnání i základních výbav s vyzdvihováním holobytovky u Fabie, což zrovna napříč konkurencí je toto běžným standartem. Ovšem nemohu si odpustit porovnání s těmi co rádi ukazují svoji kvalitu, NOVÉ technologie a super výbavu. Rozhodně to v cenících takto nevypadá  a doslova křičí srovnání TSI s DSG a nové i20 74kW a 4stupňový hydrocuk :kol-44: .

 

ceník hyundai.pdf

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjo a škodofka zdražuje,myslím že fabie 3 se to zatím netýká ale asi zřejmě boj mezi modely a postavení zákazníka před jakousi volbou kde ho chtějí mít,joo to oni umí.Jinak nevidím důvod ke zdražování,blbost je vysvětlení náklady atd,protože ty rostou stejně pořád asi je v tom ta cenová politika a jimi chtěná zmatenost zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjo a škodofka zdražuje,myslím že fabie 3 se to zatím netýká ale asi zřejmě boj mezi modely a postavení zákazníka před jakousi volbou kde ho chtějí mít,joo to oni umí.Jinak nevidím důvod ke zdražování,blbost je vysvětlení náklady atd,protože ty rostou stejně pořád asi je v tom ta cenová politika a jimi chtěná zmatenost zákazníka.

proč nevidíš důvod ke zdražování ? cena železa stoupá každý rok, nyní o 20% stoupl hliník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké zdražení?? Matematika říká- 2000 doprava, která se nebude účtovat obchodníkem, ale platí ji Š-A. Předprodejní servis to samé. A zbylé cca 4000 K je rozprůměrování nejvíce aplikované 4leté/60000 k záruky s tím, že se pro nefleetové klienty dává za 990 K 5let nebo 100000 km. To je věda na medvěda. :kol-31:  :kol-31: :kol-31:  :kol-31:  :kol-31:  

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože stačí číst, například Novinky-auto-moto,a je to popsáno, že krom Fabie se podraží a nebudou se účtovat náklady pro klienta od obchodníka, ale cena bude tvrdá v ceníku. A záruka je Fabiácká i na ostatní modely. Proto se mi vnukla ta poslední myšlenka s rozpadem záruky. A komu se nelíbí korekce cen, tak to nemusí dokola glosovat, je to fakt a nic než jen to jako fakt přijmout nelze.  

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne více trápí korekce cen u životně důležitých věcí jako je jídlo, voda a spol. skokově. U zbytného auta je to, jak jsem popsal jen "přesun" nákladů na jinou hromádku a nakonec to vyjde nastejno. A pokud se na to podíváme ještě jinak, tak se šetření na to opozdí o měsíc a nebo úvěr stojí o 150 k víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že finální cena bude stejná, jen se jak píšeš přesune na jinou "hromádku".

 

Kupoval jsem již několik Škodovek a nikdy se mi prodejce ani nepokusil naúčtovat dopravné a podobné "služby", takže cena auta vycházela jako ceníková cena mínus nějaká sleva v %. 

Po tomto zdražení již žádný obchodník nebude smět účtovat dopravné atd. a cena bude vycházet z vyšší ceníkové ceny mínus nějaká sleva v %.

Z toho vyplývá že finální cena u obchodníka který do teď neúčtoval dopravné bude po zdražení vyšší po zdražení než před ním.

 

To že si někteří zákazníci nechají naúčtovat dopravné atd. je jiná kapitola, obchodník na ní nemá nárok účtovat jako samostatnou položku, pokud s ní nesouhlasíte. Pokud na ni trvá tak je tu spoustu jiných prodejců, kteří ji neúčtují. Jde o to, že  nechtějí snižovat marži na autech tím, že by platili dopravné za zákazníka.

Samozřejmě, že spousta prodejců to dělá způsobem aby se vlk nažral a koza zůstala celá, neúčtují dopravné a dají malinko nižší slevu v % a hurá, peníze na dopravu jsou na světě.

 

Nicméně tato změna v ceníku, myslím tím, že bude pevná ceníková cena včetně všech "příplatků" né zdražení, pomůže zákazníkovy k jednoduššímu porovnání nabídek od různých prodejců.

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že finální cena bude stejná, jen se jak píšeš přesune na jinou "hromádku".

 

Kupoval jsem již několik Škodovek a nikdy se mi prodejce ani nepokusil naúčtovat dopravné a podobné "služby", takže cena auta vycházela jako ceníková cena mínus nějaká sleva v %. 

Po tomto zdražení již žádný obchodník nebude smět účtovat dopravné atd. a cena bude vycházet z vyšší ceníkové ceny mínus nějaká sleva v %.

Z toho vyplývá že finální cena u obchodníka který do teď neúčtoval dopravné bude po zdražení vyšší po zdražení než před ním.

 

To že si někteří zákazníci nechají naúčtovat dopravné atd. je jiná kapitola, obchodník na ní nemá nárok účtovat jako samostatnou položku, pokud s ní nesouhlasíte. Pokud na ni trvá tak je tu spoustu jiných prodejců, kteří ji neúčtují. Jde o to, že  nechtějí snižovat marži na autech tím, že by platili dopravné za zákazníka.

Samozřejmě, že spousta prodejců to dělá způsobem aby se vlk nažral a koza zůstala celá, neúčtují dopravné a dají malinko nižší slevu v % a hurá, peníze na dopravu jsou na světě.

 

Nicméně tato změna v ceníku, myslím tím, že bude pevná ceníková cena včetně všech "příplatků" né zdražení, pomůže zákazníkovy k jednoduššímu porovnání nabídek od různých prodejců.

Dopravné JE, byla, dodnes zvlášť účtovatelná položka. Píše se o ní i v cenících Š-A. Zda-li se objeví v samostatné položce při objednávce je na dohodě. 

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že to je zvlášť účtovatelná položka jsem nezpochybňoval, jen jsem napsal:

 

"obchodník na ní nemá nárok účtovat jako samostatnou položku, pokud s ní nesouhlasíte"

 

Pokud s něčím nesouhlasíte tak si to tam prostě nekoupíte a nikdo vám to nemůže vnutit  :kol-31: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...