Přejít na obsah

Výměna budíků


mirdas

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové.Nevím kolik měly budíky natočeno,mám je bez štítku,bez PINu,PIN mi zjistil jeden člověk- vyčetl a nastavil km tak jak jsem si řekl.Ale podle toho že byly nakódovány na končící číslo 14 tak jsem vyčetl že jde o 74kW což nebyl zase tak starý motor.Jinak jsem nijak nepostoupil,jsem teď pryč,zkusím to ve středu.Ještě mě napadlo,jestli jsem překodování neprovedl moc rychle a nenechal 1 min budíky v klidu- při vypnutém klíčku.Myslím že to píší ve VIS.Zkusím to ve středu znovu nakódovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

VYREŠENO ! Zdravím pánové.Tak se mi výmena nakonec podařila.Vzal jsem ty nové budíky s MAXIDOTem , napíchl na zdroj a nechal je cca 2 dny zapnuté.Poté již výměna proběhla na první pokus.Zřejmě byly ty budíky zablokované již před mou instalací,proto se mi to napoprvé nepovedlo a poté jen zmatky....Díky všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj všichni, rád bych vyměnil budíky kvůli padajícím ručičkám. Jedná se o O1 1,9TDI 81kW, r.v.99, nové budíky jsou 1U0 920 811F r.v 01-02.

Vyčtu pin starých budíku jen za pomoci Vagu? Nebo musím mít Vag Tacho?

Popřípadě někdo z okolí Teplic kdo ty budíky dokáže vyměnit?

Dělal mi to známej přímo ve Škoda servisu,ale nedokázal přizpůsobit imobilizér...Takže ofiko cestou to nešlo.

Popřípadě nějaké rady?

Díky Vlada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

néjednoduší je staré budíky opravit

u nových ti nebude signalizovat otevřené dveře (pokud nebypneš světla při odchodu tak tě na to nic neupozorní)

jinak přispůsobení je operace na 15 minut i s přepsáním oil servisů atd

na vyčtení PINu musí být vagtacho a jiné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

díky za nakopnutí ... :-/ jsem si to neuvědomil když se to vyndalo z mého auta a budíky se pak v mém autě dělali přes kanál 50 ... :-/ ale jak píše @Milhausek, původní jsou 2g immo a nový jsou 3g immo :-/

EDIT:

Asi Vás zklamu, ale nejde :-( budíky se nepřizpůsobí

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek a edituj své !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Oživím toto téma. Mám úplně stejný problém jako Jirka. Ve dvou na sobě nezávislých servisech, mi vyčetli stejný PIN. Postupuju podle VIS, když nasadím nové budíky, které mají najeto víc jak 100km, ale počítadlo je vynulováno, a chci se zalogovat, tak se mi rozbliká immo a na vagu to píše že se připojení nezdařilo. Myslím si, že jsou bloklé. Moje otázka zní, opravdu stačí pouze hodinu nechat bloklé budíky zapojené s otočeným klíčkem do 2. polohy hodinu? Nebo tam musí být déle např. jako u Jirky 2 dny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...