Přejít na obsah

TEMPOMAT ZADARA


alco

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Zdravim Vsetkych...

Tak sa mi konecne podarilo sprevadzkovat Led tempomatu.Spravil som si modul s mikroporocesorom ATMEL ktory napojim na spinac brzdy, spojky a tempomatu... Led do pristrojovky som musel dorobit a pripojit ju k modulu... Vsetko funguje ako ma... po zapnuti tempomatu sa led rozosvieti a pri brzdeni, alebo preradeni (vypnuti tempomatu) led zhasne... Pri kazdom nastartovani taktiez modul rozosvieti LED tempomatu na palubke zaroven s ostatnymi led pri startovani. Po 3 sekundach led znasne. Taketo riesenie modulu bolo to jedinym sposobom ako dorobit to co Skoda Technici nedotiahli do konca :)

V pripade zaujmu poskytnem dalsie info cez email... :palec2:

nastal cas sprovozneni teto kontroly :) muzes prosim poskytnout info?....... tistak, soucastky? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vsetkych...

Tak sa mi konecne podarilo sprevadzkovat Led tempomatu.Spravil som si modul s mikroporocesorom ATMEL ktory napojim na spinac brzdy, spojky a tempomatu... Led do pristrojovky som musel dorobit a pripojit ju k modulu... Vsetko funguje ako ma... po zapnuti tempomatu sa led rozosvieti a pri brzdeni, alebo preradeni (vypnuti tempomatu) led zhasne... Pri kazdom nastartovani taktiez modul rozosvieti LED tempomatu na palubke zaroven s ostatnymi led pri startovani. Po 3 sekundach led znasne. Taketo riesenie modulu bolo to jedinym sposobom ako dorobit to co Skoda Technici nedotiahli do konca :)

V pripade zaujmu poskytnem dalsie info cez email... :palec2:

nastal cas sprovozneni teto kontroly :) muzes prosim poskytnout info?....... tistak, soucastky? -_-

napis mi na email... repros@zoznam.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

alco ,prosímtě ty kluku jeden šikovná ,nemůžešt ten plánek umístit sem na fórum (našel jsem jen foto toho modulu).Jak si mi psal mailem ,když jsem ti psal jak si tady psatl.Že to tu je tak ti nevim asi jsem to ne to.

Ten atmel se musí programovat? Nebo to je jen nějaké hradlo(jenom se to sesází dohromydy?

Co by mě hlavně zajímalo jak si to natáhnul do budíků přes jakej konektor (jestli k tomu místu kam patří LEDka je nějaká cestička od pinu toho vlkého konektoru?)?Místo na na ledku jsem v budíkách viděl --je tam místo i na odpor? (nebo ten není poteba když náš ten modul ,že).

Jsem přemýšlel ,že by mě stačilo znázornování jen zap/vyp (nemusím vidět když je aktivní).Jestli by nešlo vivést přes diodu jen zapínání z páčky:?

Jak to vypapá v pášce koukal jste někdo??!!

dík za info Evry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

tááák, už bylo na čase to konečně zapojit a konečně se naskytla příležitost odfotit..

naprogramovaný atmel zajistil pan alco - za což díky :palec2:

a překopání tištáku na smd součástky a vlastní výroba desky - pan PROFOR - obrovský dík ;):worthy:worthy

no a vlastní zapojení v autí - moje maličkost - se teda divím, že to funguje - no posudte sami - je to super

s bleskem - aby bylo videt jak je to ošklivý lol

a bez blesku - rozmazaný lol:p

post-5783-1184704620_thumb.jpg

post-5783-1184704625_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nejsem zastáncem bastlení u vozů jako je Fabia,ale ta konstrukce s Atmelem je fakt bezchybná...Smekám svůj Křižíkovskej klobouk...

ahoj, nejde to rozbalit.....

mohol by si to prosim ta uploadnut este raz?

Ide to rozbalit v pohode.. skus program: ALLzip ak by ti to aj tak neslo napis na carsec@carsec.info poslem ti to mailom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zastáncem bastlení u vozů jako je Fabia,ale ta konstrukce s Atmelem je fakt bezchybná...Smekám svůj Křižíkovskej klobouk...
ahoj, nejde to rozbalit.....

mohol by si to prosim ta uploadnut este raz?

Ide to rozbalit v pohode.. skus program: ALLzip ak by ti to aj tak neslo napis na carsec@carsec.info poslem ti to mailom

dakujem dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...