Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
picak

yeti bluetooth spojeni

Doporučené příspěvky

Dobry den muze mi nekdo vnapsat vlastni zkusenosti ohledne zabudovaneho handsfree ??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

jenom ty nejlepší, komunikace s origo radiem, navigací, maxidotem, mf volantem. podle typu telefonu i sms na navigaci i maxidotu a samozřejmostí je A2DP

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jednoznačně doporučuji, s maxíkem, Bolerem a ovládáním na volantu to nemá chybu. Žádné výpadky, čistota hlasu výborná.:palec2:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já mám docela problém, volám a nic se neozývá ... někdo mi volá, zvednu to a zase nic ... ale snad to bude telefonem /Nokia C7/ ... bluetooth mam pořád zapnuté, tudíž se automaticky po otočení klíčkem připojí ... ale toť vše ... někdy po odpojení a znovu připojení funguje bez problémů. Zkusím ještě druhý telefon a uvidíme ..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

origo musím jen chválit. moje nokie 5310 ač není na seznamu se připojí a funguje na 1*. proto doporučuji!!!

na maxidotu ukazuje seznam, volaná čísla, přijatá čísla i nepřijatá. a můžeš vytáčet i hlasem- to jsem nezkoušel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vyzkoušeno se 4 telefony a fungovaly jen ty, které byly napsány coby podporované (http://www.skoda-auto.cz/cze/service/documentation/device/Pages/device.aspx). Nepodporovaný se sice spojí, autorizuje, ale nefunguje - ani coby přehrávač hudby :-( šlo konkrétně o LG P500 a Samsung S8500. Vyzkoušené a funkční jsem měl Nokia 6303, Nokia E66, E51...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a ještě: ovládání a vytáčení hlasem - dost bída - velmi špatně to poznává příkazy a "komolí" jména... jinak je to originál HF vážně vynikající!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlas ,zařízení jako takové super. Hlasové ovládání funguje tak blbě,že už to radši nezkouším,ale ono to není naštěstí potřeba,na Boleru přes MDI konektor mám velkou obrazovku,kde se číslo lehce najde (I phone)

Jo ,kdyby jsi se chtěl zasmát a pobavit,tak to hlasové ovládání je to pravé na tenhle účel.

Editováno na Sranki
    prosim, necituj predchadzajuci prispevok

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dle mé zkušenosti s HF - vše funguje jak má.

Menší problém nastal a to už 2x. Ovládání telefonu se prostě vytratilo z radia i z MaxiDotu, posledně nešel ani tempomat.

Oprava je docela jednoduchá - vyjmout na pár minut pjistku č. 7 (5A) z pojistkovky v boku palubovky, (na samolepce není označená - hledat tedy v návodu).

Pak vše opět naskočilo, jedinou souvislost co jsem vypozoroval, že se to stalo po výměně kol za zimáky.

YETI 2.0 TDI 125 kW Experience 4x4 ; spotřeba 6,8l; stav cca 23000km

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevíte někdo prosím, jestli se dá na HF připojit Samsung Galaxy S2 (i9100)? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nokia N8,někdy funguje jindy ne.Občas nejde přijmout hovor,automaticky se nepřipojí.V Roomstru fungoval bez problémů,čím novější software tím je to horší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevíte někdo zda jde vypnout ten gong, který signalizuje připojení telefonu k HF ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měl jsem starou Nokii 6021 a zdálo se mi, že komunikuje s handsfree lépe než nový Samsung Galaxy. Zvonění se ozvalo hned (Galaxy chvíli zvoní sám a teprve po 1-2 vteřinách zazvoní z rádia), když mám vyplé zvonění, tak u Nokie nezvonilo ani rádio, kdežto u Galaxy ano, zkrátka jako by HF byl uzpůsobený spíš pro starší telefony. Auto je z r.2010.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám telefon Xiaomi spárování proběhne, ale hudba mi z telefonu nejde přehrávat. Telefonování ok i když mi to nenacte telefonní seznam. V telefonu v nastavení bluetooth vidím jen spojení s náhlavní soupravou, ale není tam spojení s médii. Kde může být problém? V rádiu nastaveno Phone On , Phone média On. Rádio Swing rv2010.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se