Přejít na obsah

volant z OII do OI


redrat

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Jak jste vyřešili rozdílnost konektorů airbagu, používaných ve faceliftových Octaviích I a Octavii II (RS volant)? Mám Octu I z roku 2004 a konektor je samozřejmě jiný než v nové OII. Je možné koupit samotný konektor airbagu? Popř. nepřebývá někomu z vás doma (teoreticky by mohl být i z vystřeleného airbagu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste vyřešili rozdílnost konektorů airbagu, používaných ve faceliftových Octaviích I a Octavii II (RS volant)? Mám Octu I z roku 2004 a konektor je samozřejmě jiný než v nové OII. Je možné koupit samotný konektor airbagu? Popř. nepřebývá někomu z vás doma (teoreticky by mohl být i z vystřeleného airbagu)?

Já jsem teda konektor z OII ustřihl a připájel konektor z OI. Sice nic moc řešení, ale funguje. Samozřejmě nejelegantnější je si koupit origo kabel ve škodovce za těžký prachy. Konkrétně kabel na SI od modelového roku tušim 05, to už se dávaly nový volanty, ale volantový kroužek zůstal stejný (jako v OI).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj ,nikde jsem nic nenašel, náhodou kdo porádí. Mám O1, r.v.2001 . Mám volant z OII scouta + bag. Máte někdo zkušenost s výměnou: Já mám v octavě káblík placatý a z OI je taková kostka. Poradíte jak to přepojit? Díky.

post-12222-1260271915_thumb.jpg

post-12222-1260271936_thumb.jpg

Editováno: , autor: octabin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že nás tady bude víc takových, jen to chce nějaké odborníco dokažou poradit. Užjsem se pár kluků ptal co se tím to zabívají,a zatím každý bez váhání řekl ucvaknout pořádně naletovat a je to v poho.

Ale stejně někde v sobě má člověk nejistotu a tak se raději ptá. Tak raďte! Kdo s tím má nějakou zkušenost. třeba i negativní!!!???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem si přehazoval volant z O2RS do sví O1 přepinovat se to da ale jsuo tam jine piny a ty

jsem neměl takže jsem vzal štipačky ucvakl zapajel zatavil smrštovačkou a je po vtakach no problem.

Kdzž už jsme u toho ta na 2Oktavkach jsou broblemy z vedenim k bočni airbagum atež se tam paji nove koncovky a jeden spojse ruši a paji taž na tvrdo a nikdy žadny problem

post-4813-1260604836_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lupino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...