Přejít na obsah

1.8T 4x4 chip


Kuči

Doporučené příspěvky

Ahojte všichni... Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá nachipovanou octu 1.8T 4x4? Hlavně mě zajímaji jízdní vlastnosti, spotřeba, jestli chipem netrpí právě pohon všech 4, atd. Myslel jsem, že bych vyměnil RSo za chipnutou 4x4, s tou by mohla bejt větší zábava a projede to skoro všude ;) Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna kombajn by mi tolik nevadil, jo a jinak se 1.8T 4x4 dělá i jako sedan... Jak to ale tak vypadá, tak akorát vyměnim svoje černý RSo za žlutý RSo a právě možná v kombajnu ;) Díky za názory

1.8T 4x4 a v liftabacku? to jsem teda nevidel nikdy ve Vrchlabi ani Bolce ani OII tuhle variantu nenabizi, pochybuju ze by to VW povolil, fusovalo by to do Audi a 4x4 je to taky dost vyskoy i oproti serii, ma mekci pruziny, proste o necem jinem a chipem se dostanes tak na 140kW -+ ale k RSu se to jizdnima vlastnostma ani nepriblizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://tipcar.cz/karta/Skoda/1153825061/3,...ia_14960781.htm

koukni se semhle... jestli ten odkaz zůstane aktuální, tak sám uvidíš, že jí dělaj... teda aspoň doufám, možná si to někdo sám překuchal B) Ale na druhou stranu, proč cpát 4x4 do sedana, když haldex zabere kus kufru, je to zbytečnost.... A kdybych chtěl jít do čtyřkoly, tak bych stejně chtěl kombajna, jenže já do ní nepudu :D Prostě prodám tu svou černou a koupim žlutou nebo červenou RS, černá metla je sice krásná, ale už se mi několikrát stalo, že mě jinej řidič přehlídnul a navíc, když to umejete, nablejskáte a necháte stát půl hoďky před barákem, tak můžete mejt znova :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Daniel
herpes famvir describes herpes famvir. diflucan thrush describes diflucan thrush. diflucan side effects describes diflucan side effects. order carisoprodol describes order carisoprodol. phentermine side effects describes phentermine side effects. winstrol use describes winstrol use. generic propecia describes generic propecia. online clonazepam describes online clonazepam. augmentin dosage describes augmentin dosage. percocet side effect describes percocet side effect. description lorazepam describes description lorazepam. buy xanax describes buy xanax. lorazepam describes lorazepam. steroid in sports describes steroid in sports. cheapest phentermine describes cheapest phentermine. allegra allergy medication describes allegra allergy medication. buy lipitor uk describes buy lipitor uk. online tenuate describes online tenuate. cheap ultram describes cheap ultram. order soma online describes order soma online. tylenol with codeine prescription online describes tylenol with codeine prescription online. diazepam dosage describes diazepam dosage. paxil withdrawal describes paxil withdrawal. anxiety alprazolam describes anxiety alprazolam. discount meridia describes discount meridia.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

Ujedes tak max. hrobnikoj z lopaty ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

150kW tomu teda neverim ani nahodou spise tak 142+- a dozvedel jsem se ze 1.8T RS ma lepsi Turbo i chlazeni, takze upravene ORS rozhodne neujedes o tom jsem presvedcen.

A taky se 4x4 ti ujede kazda RS na okresce, tam kde ty skoncis uz ve skarpe, snizena/pritvrzena ORS projede jeste v poho... parkarat jsem ukecal test jezdce, kdyz jsem dal ve Vrchlabi aby me svezli na polygonu a potom i normalne v provozu a ORS@4x4 je proste o necem jinem, to rikal i sam ridic a ten vi o cem mluvi, par aut tam uz otocily ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://tipcar.cz/karta/Skoda/1153825061/3,...ia_14960781.htm

koukni se semhle... jestli ten odkaz zůstane aktuální, tak sám uvidíš, že jí dělaj... teda aspoň doufám, možná si to někdo sám překuchal B) Ale na druhou stranu, proč cpát 4x4 do sedana, když haldex zabere kus kufru, je to zbytečnost.... A kdybych chtěl jít do čtyřkoly, tak bych stejně chtěl kombajna, jenže já do ní nepudu  :D  Prostě prodám tu svou černou a koupim žlutou nebo červenou RS, černá metla je sice krásná, ale už se mi několikrát stalo, že mě jinej řidič přehlídnul a navíc, když to umejete, nablejskáte a necháte stát půl hoďky před barákem, tak můžete mejt znova :(

Oficialne se nikdy 4x4 v liftabcku nedelala, nepovolilo to VW, sam sem se na to jedou ptal jednoho co pracuje vysoko ve skodovce, max. si ji par kravataku vykecalo pro sebe, ale ze by sla normalne koupit o tom silne pochybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://tipcar.cz/karta/Skoda/1153825061/3,...ia_14960781.htm

koukni se semhle... jestli ten odkaz zůstane aktuální, tak sám uvidíš, že jí dělaj... teda aspoň doufám, možná si to někdo sám překuchal B) Ale na druhou stranu, proč cpát 4x4 do sedana, když haldex zabere kus kufru, je to zbytečnost.... A kdybych chtěl jít do čtyřkoly, tak bych stejně chtěl kombajna, jenže já do ní nepudu  :D  Prostě prodám tu svou černou a koupim žlutou nebo červenou RS, černá metla je sice krásná, ale už se mi několikrát stalo, že mě jinej řidič přehlídnul a navíc, když to umejete, nablejskáte a necháte stát půl hoďky před barákem, tak můžete mejt znova :(

Oficialne se nikdy 4x4 v liftabcku nedelala, nepovolilo to VW, sam sem se na to jedou ptal jednoho co pracuje vysoko ve skodovce, max. si ji par kravataku vykecalo pro sebe, ale ze by sla normalne koupit o tom silne pochybuju.

4*4 se v kratky Octavce delalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://tipcar.cz/karta/Skoda/1153825061/3,...ia_14960781.htm

koukni se semhle... jestli ten odkaz zůstane aktuální, tak sám uvidíš, že jí dělaj... teda aspoň doufám, možná si to někdo sám překuchal B) Ale na druhou stranu, proč cpát 4x4 do sedana, když haldex zabere kus kufru, je to zbytečnost.... A kdybych chtěl jít do čtyřkoly, tak bych stejně chtěl kombajna, jenže já do ní nepudu  :D  Prostě prodám tu svou černou a koupim žlutou nebo červenou RS, černá metla je sice krásná, ale už se mi několikrát stalo, že mě jinej řidič přehlídnul a navíc, když to umejete, nablejskáte a necháte stát půl hoďky před barákem, tak můžete mejt znova :(

Oficialne se nikdy 4x4 v liftabcku nedelala, nepovolilo to VW, sam sem se na to jedou ptal jednoho co pracuje vysoko ve skodovce, max. si ji par kravataku vykecalo pro sebe, ale ze by sla normalne koupit o tom silne pochybuju.

4*4 se v kratky Octavce delalo.

A kterej rok? to by me samotneho zajimalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

Jeste jedna vec ... mas na tom 205Nm ?> To je nejak malo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

Jeste jedna vec ... mas na tom 205Nm ?> To je nejak malo ne ?

Omluva, o klávesu vedle - 150KW, 304 Nm - a to ze bys O RS ujel 4x4 s timhle chipem si dovolim pochybovat - pokud mas zajem, muzeme domluvit nejakou testovaci trasu a uvidime. ORS ma jiný převody, ale proboha TURBO je uplně stejný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

Jeste jedna vec ... mas na tom 205Nm ?> To je nejak malo ne ?

Omluva, o klávesu vedle - 150KW, 304 Nm - a to ze bys O RS ujel 4x4 s timhle chipem si dovolim pochybovat - pokud mas zajem, muzeme domluvit nejakou testovaci trasu a uvidime. ORS ma jiný převody, ale proboha TURBO je uplně stejný....

Odkud si ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
No hlavne jeestli si zvykled na RSku tak ani od chipnute 4x4 necekej zadne zazraky a urco ne srovnatelne vykonove, tim jak to sedi apod.

Co to meles za nesmysle? :D Necipnuty RS octe ujedu bez problemu, chipnuta jede pochopitelne rychleji (jinaci prevody, jen predni nahon)

Mam udajne 150KW, 205nm, chiped by Motordesign, najeto cca 25000 a bez problemu

Jeste jedna vec ... mas na tom 205Nm ?> To je nejak malo ne ?

Omluva, o klávesu vedle - 150KW, 304 Nm - a to ze bys O RS ujel 4x4 s timhle chipem si dovolim pochybovat - pokud mas zajem, muzeme domluvit nejakou testovaci trasu a uvidime. ORS ma jiný převody, ale proboha TURBO je uplně stejný....

Jen pro doplneni Turbo z ORS je jiny-vetsi a ma i jiny cislo nez u normal 1.8T i chlazeni je reseno jinak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...