Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Ahoj, koncem října 08 jsem dával nový žárovky Bosch - Xenon Blue a naprpstá spokojenost. Svítí skvěle a pěkně bíle s lehkým nádechem do modra. Opravdu můžu jen doporučit ... Kámoš mi sehnal pár za 250,- , tak jsem si je tam šoupnul....

Kde Ti je koupil za takovou super cenu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže 4.4.2008 jsem koupil Philips H4 Xtreme Power jsem s nimi nad míru spokojen. Dneska mi jedna praskla. Což znamená, že vydržela 10 měsíců. Docela dost jezdím, takže v praxi to znamená 500 hodin svícení (dle celkového počítání hodin v palubním PC). Jestliže jednou ročně zainvestuji 600,- do žárovek tak jsem spokojen.

Editováno: , autor: Zedd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak nakonec padla volba na BOSCH PLUS 50/60 EXTRALIFE a viditelnost je daleko lepší :palec2: než proti původním Philips H4 Xtreme Power. Cena v makru byla 300 Kč/ kus.

Tak pokud vydrží rok jako ty staré, tak to bude vynikající. ;)

@ Rafan33 ... aku verziu z tychto si kupil?

*H1 plus 50 Extralife

*H4 plus 60 Extralife

*H7 plus 60 Extralife

respektive, čo pasuje na Octavku 1,2001? H1, H4, H7 alebo je to jedno? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak octaviauser, ty žárovky které mám jsou BOSCH H4 plus 60 Extralife.

Ale musím upozornit, že nemají to takové bílé světlo, jako ostatní. :( A neboj, není ani žluté! ;) Prostě takové normální!

Ale ta účinnost je opravdu skvělá! :palec2:

O tom to přeci je, aby řidič dobře viděl a ne jen světla na okrasu!!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva roky záruka, tak vo co go

Nedavno jsem shanel nove zarovky a ty Phillips maj na EBAY tak za 500 kc i s postovnym sadicku i s tema parkovackama, u nas je cena o dost vyssi. Nakonec jsem tam dal ale na radu kamarada nejake 100W nehomologovane, svitej jako das a stala sada 150 korun. Doufam teda ze se mi neroztecou svetla teplem nebo nejak neprepali kontakty, ale jinak spokojenost. Za ty penize i kdyby to melo vydrzet pul roku tak dobry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protijedoucí auta ti jistě děkují :)

ono to neoslnuje, mam to po technicke serizene a miri to hezky dolu. dela to pekne bile svetlo a hezky to sajni, jen to neni holt homologovane. ti co maji spatne serizene xenony oslnujou mnohem vic...

kdyz to bude zlobit nebo na me budou moc blikat, koupim ty phillips pres EBAY a bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně bych se bál o tu parabolu, aby nepopraskala. Ale snad to bude v pohodě.

Mě teď došly ty Philips X-treme Power tak jsem zvědavý. Kupoval jsem u Autodoplnky.cz mají je nejlevnější. Bohužel s případnou reklamací bych u nich asi nepohodil.

Protože k žárovkách mi přišel papír se zajímavým vysvětlením zákona "Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jeho obvyklým používáním..." a vysvětlují to tak že reklamaci neuznají asi vůbec. lol

Ale já bych jim dal :aggressive: . Ale snad žárovky vydrží. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pouzival 55/100W dlouhy leta. Dalkovy pouzivam (kupodivu :)), kdyz proti nikdo nejede, takze v tom to neva a kdyz nekdo oslnuje (obzvlast rad mam mlhovky+potkavaci) pri 2x100W zablikani+par drobnejch W ze zbytku, to vetsinou melo efekt. Parabolam ani "sklum" se nic nestalo. Do potkavacek bych to ale nedal, to je prasecina, to uz radsi HID prasecinu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamaci ti musí uznat!Měl Osram NB a jedna mi po 4 měsících praskla.Kupoval jsem ji v Obi a normálně mi vrátili penize.Ne však hned.Někam ty žárovky asi posilali,ale bez problému mi dali penize.Na druhou stranu,ale ty žarovky mají životnost kolem (teď nevím přesně) 200-250 hodin.A já jsem je za ty 4 měsíce používání měl přibližně zapnuté tu jejich dobu životnosti,ale to nikdo neví.Je to o tom,že někdo najede za tu dobu 1000 km a jiný třeba 15tis km a víc.to ti prodejci nemůžou tušitTakže bych se reklamace nebál.Možná bych je spíš koupil někde v místě bydliště ať ji můžu vyřídit osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pár dní mám na autě: PHILIPS H4 12V 55/60W X-TREME POWER + 80% SVĚTLA - no abych řekl pravdu, tak jsem čekal víc !!! :aggressive:

Také jsem jsem je měl a také jsem čekal, že to bude pecka. :( Je pravda, že odešla po jednom roce, ale měl jsem na nich 25 000km. Tak si myslím, že na výdrž budeš spokojený!

Ale já bych si je už nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem jsem je měl a také jsem čekal, že to bude pecka. :( Je pravda, že odešla po jednom roce, ale měl jsem na nich 25 000km. Tak si myslím, že na výdrž budeš spokojený!

Ale já bych si je už nedal.

Čekal jsem více ohledně svícení - už bych po druhé do nich taky nešel... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem vystřídal řadu žárovek ale moc velkej rozdil ve svítivosti mezi nima nepozoruju,tak maximálně v ceně a v životnosti,hight breaker ty vydrží dost málo. Mě vydrželi 10 měsíců tak sem je reklamoval a vrátili mi peníze. Zásadní rozdíl sem poznal až potom co sem srazil srnu o kterou sem rozflákal světlo a masku. Po zralé úvaze sem koupil oba světlomety fungl nový (orig.škoda) a ten druhej co sem nerozbil sem prodal. Teď to svítí jako kr.... na kazdou zárovku. Ty starý světla byli zevnitř zašlí a zvenku poškrábaný. Ted si těch novejch pařičně vážím...dodržuju bezpečnou vzálenost aby na ně nelítali šutry, nešmidlám suchým hadrem kdyz sou špinavý a používám žarovky s UV filtrem.

Toť moje zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...