Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

No, já právě místo 195/50 R15 co mám teď, půjdu raději do 185/55 R15 i na léto, teď na zimu se mi ten rozměr osvědčil. (větší průměr kola - menší otáčky motoru na dálnici, komfortnější jízda na špatných cestách, nižší spotřeba, bezpečnost dostačující) To jsou argumenty které mě k tomu vedou. Kdyby tam šly s ještě větším průměrem (195/55 R15) tak bych tam dal ty, ale bohužel nejdou.

Editováno: , autor: AlesK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Potřeboval bych poradit. Určitě to v tomhle threadu už bylo, ale nemám teď moc času to celý pročítat. Líbí se mi kola Antares

http://new.skoda-auto.com/cze/service/acce...0000141%26p%3d2

Jenže píšou že je pro pneu 195/55 R15, což není rozměr podporovaný v TP u F1. Jde na tenhle ráfek dát pneu 195/50 R15?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

viz tema, co utahne HTPcko, mas tam toho na 24 stran:)

jinak ja resil podobny problem a ukecali me do 16tek, akorat teda na rozmer 195/45 r16, jeste je nemam koupeny, ale melo by to bejt ok

205/45 r16 je ok a nemusis ani resit dopis alternativnich pneu, protoze je to primo skodovackej rozmer

rozmer 205/55 r15 dat na fabku nemuzes vubec, ani alternativne, kdyz uz tak

185/55R15 *

185/55R15-81 *

195/50R15 82 *

205/50R15 86

215/45R15 84 *

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...