Přejít na obsah

Kontrolka ostřikovačů


Wittmann

Doporučené příspěvky

tak vypadá okno parametru 8 nelze nic zadat no vlastně poslední parametr kde jde něco zadat je 5 to je odemikaní kufru ale ani auto ani vis neříká že se dá měnit parametr 8 vis končí u pětky stejně jako centrální jednotka tak kde ste vzali to kodování co je o kousek výš???????????????????????????????

hellmen podívej se na svoji jednotce který parametr můžeš měnit v přizpůsobení centrální řídicí jednotky já 5 listovat jde dál ale ne nastavovat

post-566-1190991508_thumb.jpg

Editováno: , autor: lancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde se dá sehnat tady to z čeho to je v dp to neni podle čeho poznám co moje bsg podporuje ale v mojim případě ostřiky asi ano když fungují jenom nejdou nastavovat nikdo se s tím ještě nesetkal??

to je výroba samo domo, abych nemusel furt někde hledat, stáhni si to, dával jsem to tady:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=24145

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancer, ja ti kuknem kde sa to da mne nastavovať mne.

ja mam kodovanie:

Řídící jednotka: 6Q1 937 049 D

Komponent: 0000 BN-SG. 1S34

Kódování: 26042

Opravna #: WSC 13765

no jo ale já mám bsg 6Q1 937 049 C NEMŮŽE BÝT PROBLÉM V TOM C nebo tím že mám předfacelit já to menu za parametrem 5 prostě neotevřu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další parametr 10 je tríplink a to staré jednotky taky nepodporují já tomu nerozumím profor co jsi tam napsal co to znamená,kódování mám trošičku jiné,hodnotu napíši zítra kod servisu by neměl mět na nic vliv a a číslo jednotky mám 6Q1 937 049 C tomu poslednímu číslu neozumím ,co má znamenat a kde ho vyčtu??

Editováno: , autor: lancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám něco podobnýho, jednotku stejnýho čísla jako ty, MR03. Mám tripling, ale dál jak do 5 se taky nedostanu, takže tripling taky nemůžu nastavovat. Ty ostřiky nemám. Ale můžu zkusit nakódovat a kouknu jestli se dostanu někam dál než do 5, ale pochybuju. Podle triplingu.

tak vidíš, jsme se o tom bavili viď, tady máš stejný případ :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám něco podobnýho, jednotku stejnýho čísla jako ty, MR03. Mám tripling, ale dál jak do 5 se taky nedostanu, takže tripling taky nemůžu nastavovat. Ty ostřiky nemám. Ale můžu zkusit nakódovat a kouknu jestli se dostanu někam dál než do 5, ale pochybuju. Podle triplingu.

skus nakódovat ale myslím že to bude na nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

K tej kontrolke: Káblovanie a zástrčka je origi v zväzku káblov alebo ho treba prekáblovať až k budíkom? Čidlo je na nádržke alebo ho treba dokúpiť? Pasuje na nádržku z vozu Klasik? Kde viem zistiť to číslo Qčo ja viem čo :-) ? Auto mám len mesačné, po felde je to premňa úplne novota. Voz je 1,2 HTP 40 Kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ctěl jsem na služební Fab dodělat kontrolku hladiny ostřikovačů . Je to MR 2006 Ambiente. 1,4TDI Budíky 6Y0 920 882E.

Kodování přístrojovky 00101. Když tam chci přidat 04 na kontrolku tedy kodování 04101 tak to nejde překodovat. 01 obložení vezme, kontrolka svítí, 02 pásy taky vezme , ale 04 tomu nemůžu vnutit. Nemáte s tím někdo zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky je možnost že ta kontrolka tam vúbec není my jsme to tady všeci řešily na maxidothu a ten umí vše ale jestli máš normální budíky tak tam zřejmě nebudeš mít ledku v kontrolce

No to je taky docela možné. To by mi tam připadně Vaša doletoval, ale to nejde nakodovat.

většinou tam ta kontrolka není. Její doletování nestačí, musí se ještě přehrát paměť budíků. A jen pro jistotu, to čidlo hladiny tam máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky je možnost že ta kontrolka tam vúbec není my jsme to tady všeci řešily na maxidothu a ten umí vše ale jestli máš normální budíky tak tam zřejmě nebudeš mít ledku v kontrolce

No to je taky docela možné. To by mi tam připadně Vaša doletoval, ale to nejde nakodovat.

většinou tam ta kontrolka není. Její doletování nestačí, musí se ještě přehrát paměť budíků. A jen pro jistotu, to čidlo hladiny tam máš?

Čidlo mám připravené. V nádobce zatím není. Ale to nemá vliv na kodování. U mojí O1 jsem taky napřed nakodoval , kontrolka svítila a čidlo jsem do nádobky dal následně.

No s přehrátím paměti budíků by byl samozřejmě problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...