Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

Mně se zamlouvají tyhle Goodyear F1 GSD 3

taky byly u mě v hledáčku ale jak sem si početl názor lidí na ty gumy tak sem si vzal raději pirelky za menší peníz a dík Najmisovy mi řekl své dojmy na ně a musím říct že jsou dobré :palec2: sice byly na vyjížcce jen dvakrát ale sedí dobře na asfaltu lol musím počkat až na jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky byly u mě v hledáčku ale jak sem si početl názor lidí na ty gumy tak sem si vzal raději pirelky za menší peníz a dík Najmisovy mi řekl své dojmy na ně a musím říct že jsou dobré :palec2: sice byly na vyjížcce jen dvakrát ale sedí dobře na asfaltu lol musím počkat až na jaro

Ja jsem ty pneu ani jedny prozatím moc nestudoval.....ty pirelky jsou za mensi peniz ale ja nasel ty good yeary za trojku na alu pneu tak nevim co na te cene je pravdiveho kdyz bezne stoji o 1000 víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ty pneu ani jedny prozatím moc nestudoval.....ty pirelky jsou za mensi peniz ale ja nasel ty good yeary za trojku na alu pneu tak nevim co na te cene je pravdiveho kdyz bezne stoji o 1000 víc.

nevím toti neporadím co je pravdy na tom ale ja studoval ty gumy a radil se sněkterýma co májí ty pirelli a jsem spokojen a ušetřil sem a to jsou 2podstatné věci,jinak co sem četl výrobce na ty good yeary tak super a lidi pak nic moc tak sem se rozhodl pro ty co mám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím toti neporadím co je pravdy na tom ale ja studoval ty gumy a radil se sněkterýma co májí ty pirelli a jsem spokojen a ušetřil sem a to jsou 2podstatné věci,jinak co sem četl výrobce na ty good yeary tak super a lidi pak nic moc tak sem se rozhodl pro ty co mám :)

Máš někde fotku jak to vypadá na autě tyto pneu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...