Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

minulý týden jsem si pořídil svoje historicky první alu kola........jako student si nemůžu moc vyskakovat, ale tyhle se mi moc líbí. jsou kupované zde v bazaru, ale za tu cenu si myslim že to byl dobrej kup....foto ješě od prodejce, ale až budou na autě tak budou fotky v mem profilu

post-2531-1204474557_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulý týden jsem si pořídil svoje historicky první alu kola........jako student si nemůžu moc vyskakovat, ale tyhle se mi moc líbí. jsou kupované zde v bazaru, ale za tu cenu si myslim že to byl dobrej kup....foto ješě od prodejce, ale až budou na autě tak budou fotky v mem profilu

taky pěkný :) škoda, že jen 15ky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož v techničáku mám povolený maximálně 15" a můj motor nemá žádnej velkej výkon, tak bych se ani do vězších nehrnul, ikdyž 16 by se mi líbili

16ky není žadný problém dopsat do TP...nevím už od jakého MR ale bežně se pak psali i pro nejslabší motorizace...

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sinius: Chlape gratulace největší mám ty samé:) samo taky v 15" ale videl sem i v 17" a to je větší mrda..jinak u většiny zvás se mi kola líbí, jsou i vyjímky, ale proti gustu žádný dišputát..každému se neco líbí:) takže jen tak dál pánové..:) gumárenský průmysl aspon žije:) čím větší tím víc směsi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byly Dotze chlape ;) bohužel - gumy už byli na hadry, tak bych musel kupovat nový :( navíc parkuju na ulici, tak vyhráli tyhle hlavně z důvodu delšího udržení se na autě :) DOUFÁM!!! tyhle se nelíbí? :)

ja si tyhle dve zbacky pletu furt :-)

nevadi mi ale DOTZy jsou peckovejsi :-) ale tvoje duvody chapu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jelikož v techničáku mám povolený maximálně 15" a můj motor nemá žádnej velkej výkon, tak bych se ani do vězších nehrnul, ikdyž 16 by se mi líbili

Nedávno jsem nechal zapisovat 16" do techničáku, žádnej prodlém, mám SDi 47 kw.. zápis zdarma.. :palec2:

post-12416-1207308778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...