Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

Čajte. Taky se přidám. Kola MAM W1 7x16" na gumách Semperit Direction Sport 195x45x16". Mám je dvě sezóny a tak si myslím že už půjdou do světa a jdu do nových, zase do 16". Jezím po takových prdel... že bych to na 17" neobstál. Už jsem obědnal nový vč. pneu tak se potom zase ukážu.

post-1453-1207828710_thumb.jpg

post-1453-1207828719_thumb.jpg

post-1453-1207828843_thumb.jpg

post-1453-1207828909_thumb.jpg

Editováno: , autor: Pospi LEE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čajte. Taky se přidám. Kola MAM W1 7x16" na gumách Semperit Direction Sport 195x45x16". Mám je dvě sezóny a tak si myslím že už půjdou do světa a jdu do nových, zase do 16". Jezím po takových prdel... že bych to na 17" neobstál. Už jsem obědnal nový vč. pneu tak se potom zase ukážu.

A budeš je prodávat tady v bazaru? Kolik máš představu o ceně a jak jsou natom pneu a kola ze strany oděrků atd? Díky :) Můžeš i SZ, ať to tu zbytečně nezaplácáváme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čajte. Taky se přidám. Kola MAM W1 7x16" na gumách Semperit Direction Sport 195x45x16". Mám je dvě sezóny a tak si myslím že už půjdou do světa a jdu do nových, zase do 16". Jezím po takových prdel... že bych to na 17" neobstál. Už jsem obědnal nový vč. pneu tak se potom zase ukážu.

Zdravim kolegu, mám stejný kolesa, sice v 15" a s Pneu ContiPrem.II

post-2531-1209127733_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Jojo, to vim, byly i na golfa, ale shánim tu prostřední krytku se znakem, tak potřebuju vědět, jak se jmenujou

na golfa3 se dávali podobný ale BBS ;) na oktě byly tušim exip ;) ale pokud to chceš na škodovácký tak by to měli ve škodofce objednat=typ kol by měl bejt na škodováckym webu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...