Přejít na obsah

OII & 90tkm - jak ušetřit při servisu?


Speedisko

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Tak mě čeká více méně poslední záruční servis moji oktávky, aktuálně se blížím k 90 000km, a palubka už odpočítává servis. Moje otázky teda níže, a všem děkuju za vhodný reakce. David

1) Co se děla? Oleje, filtry, co dál něco spešl?

2) Jak ušetřit? Můžu mít svůj olej? Jaký koupit? Mám si koupit i filtry? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když přijdeš do origo servisu se svým materialem hned řeknou že ti to neudelají nebo ti zvednou hodinovou sazbu tose proste neděla, ty kdybys mel pneuservis a kazdy druhy by ti tam prinesl své nové pneu tak asi bys nebyl nejštastnější... jestli jeto tvuj poslední záruční servis tak si ho nech udělat, pak na dalším servisu si olej vymenís sam a ušetřiš

větší servis budeš mět spiše ve 120 nebo 150 nevím co máš za motor ale rozvody u OII jsou nejdříve ve 120k km (1.9TDi BJB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nebude nejjednoduši oslovit tebou vybrany servis,zdali si tam mužeš přivest svuj olej popřipadě dalši dily?Některym servisum to nevadi,některym je to naopak proti srsti.Stejně tak jak v některych mužeš byt přitomen prohlidce a v některych ne.Takže bych tam nejdřiv zavolal a poinformoval se..Jinak značkove servisy maji svuj postup co se při kolika km kontroluje nebo vyměnuje.Liši se to samozřejmně motorizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě tam zavolej a poinformuj se,já měl taky svoje tažné,svoje rozvody ptal sem se nezávisle ve dvou servisech a v obou absolutně bez problémů, ani náznak nějakého nezájmu. Pokud je servis dobře vedený tak si sakra rozmyslí jestli přijít o zákazníka nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když příjdeš u nás do pneuservisu se svejma novejma gumama tak má přirážku na práci to dělaj kvuli těm šetřílkům co kupujou na eshopech

A v originálnim servisu nevim pak se něco posere a hádej čím to bude měl jste špatnej olej tudíš bez záruky. Když chceš ušetřit nedávejto do škodovky stejně když budeš chtít uplatńovat záruku na karoseriji a nebude auto po záruce servisovaný ve Škoda servisu tak ti to taky asi neuznaj dokonce to prej neuznaj i když tam pravidelně jezdíš a ten jouda neudělá prohlídku zvlášt karoserije která se také zapisuje do servisní knížky takhle to má aspoň Honda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si do origo servisu také vozím všechno své a nikdy s tím nebyl žádný problém, spíš naopak, mechanici jsou ještě rádi že nemusí chodit do skladu :D. A navíc mám to štěstí že to jsou pohodáři a vůbec jim nevadí, že tam jsem při opravě s něma a prohodíme pár slov o autech atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...