Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
jj presne - info o takovych presnych vecech nenajdes a tak nezbejvalo nic nez jenom rozdelat a doufat - a muzu potvrdit ze MR06 - vse OK vcetne toho kabliku

u starsich si myslim ze ty jednotky budou taky OK ale kabel tam nebude

-_-

Naprostý souhlas, v těch jednotkach bych taky problém neviděl, je možné, že to umí všechny, co se do O II montovaly..jinak pak se to jen liší nutností zapojení kablíku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tady je moje nabidka..

Teoreticky mam vse nastudovano a zavadeci cena bude :

600,- pro Auta s PC od MJ 2006 (vyrobeno po 09/2005)

800,- pro auta bez PC od MJ 2006(vyrobeno po 09/2005)

800,- pro Auta s PC do MJ 2006 (vyrobeno do 08/2005)

pro auta bez PC vyrobena pred 08/2005 je treba vymenit RJ sloupku rizeni a toho se zatim tak trochu bojim.

Montaz mozna nejlepe v Neratovicich.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnit jednotku je hračka,od mod.r. 2006 je už vše nychystáno k montáži.namontovat tempomat a aktivovat je otázkou hodiny a to i s vykouřenýma cigaretama.Pokud se teda nemusí tahat drát...Potom o malinko dýl.....Cena montáže ve značkovém servisu je něco okolo 300 kč.

Editováno: , autor: DIAGNOSTIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, presne, jak je psano nahore... A proto stoji tempomat do Octavie II skoro 6000,- Kdyz jeho instalace prijde maximalne na 300,- ve znackovem servisu...

Takze doporucuji vsem jit do znackovych servisu a tempomat si nechat namontovat, protoze ja jsem timto vlastne zlodejem...

Ne, pravda je myslim trochu jinde a snad si kazdy z Vas udela obrazek sam...

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práce je přesně dle ceníku škoda,můžete se jít každý přesvědčit.Páčka je vyměněná během dvaceti minut a aktivace ,to je snad sranda.........Já píšu o práci,materiál je věc jiná,ale pokud si doneseš vlastní,tak nikdo nebude nic namítat a stejně zaplatíš stejnou cenu jen za práci.A pak ,že značkové servisy odírají....

Editováno: , autor: DIAGNOSTIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, takze pro info:

Servisni sluzby Kosmonosy- Skoda servis :Material 5500,- + prace 1100,- bez Dph.. Material svuj

Cartec Mlada Boleslav : Material 5300,- + prace 2000,- (jeste pry cenu upresni)

Auto Zitka Sukorady- Servis Skoda Material 5300,- + prace 1500,- bez dph...

Je zvlastni, ze pri sjednavani ceny je vubec nezajima rok vyroby auta, kvuli priprave elektroinstalace..

Je mi lito, ale cenou prace se ani jeden servis nepriblizil ani cene moji, ani 300,- pana Diagnostika..

Nevim, ale takhle velke rozdily v servisech bych necekal..

Pokud mam osobni zkusenost, tak za 300,- se mi ve Skoda servisu na auto ani nepodivaji..

Co se tyce vlastniho materialu, tak ho toleruji, radi ale moc nejsou.

Zaverem bych rad dodal, ze budto nas servisy okradaji, nebo ma pan Diagnostik uplne jine tabulkove hodnoty a ceny..

Moje nabidka plati.

Montaz 600,- nebo 800,-

Material mozno za 1100,-

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práce je přesně dle ceníku škoda,můžete se jít každý přesvědčit.Páčka je vyměněná během dvaceti minut a aktivace ,to je snad sranda.........Já píšu o práci,materiál je věc jiná,ale pokud si doneseš vlastní,tak nikdo nebude nic namítat a stejně zaplatíš stejnou cenu jen za práci.A pak ,že značkové servisy odírají....

No, mně stačilo, když mi měli v servisu zapojit ten kablík.. zapojili jeden konec a nechali ten druhý koukat ven..prý nemají konektor..tak mně vyhnali,ať si ho někde seženu, fakt úroveň hodná značkového servisu. Jinak a´t si Diagnostik říká co chce, rozhodně se budou tvářit jinak, když si tam přinesu nějakou páčku s tím, že ji chci od nich zamontovat a jinak se budou chovat, když si ji od nich za 6000 koupím - vlastní zkušenost !!! :blbec:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jezdíš do špatného servisu.Jinak se podívej,kolik se ůčtuje za výměnu páčky v ceníku škoda.Páčka,jak jsem viděl se dá sehnat do1000 kč,když teda přidám tři stovky tak jsme na 1300kč -tempomat.Zaokrouhlím to na 1500kč.Co ty na to?Přijed,dovez si materiál a já to bez problému udělám.A ještě se při tom budu škrábat...........A šéf bude spokojený,že má zase vyděláno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, takze pro info:

Servisni sluzby Kosmonosy- Skoda servis :Material 5500,- + prace 1100,- bez Dph.. Material svuj

Cartec Mlada Boleslav : Material 5300,- + prace 2000,- (jeste pry cenu upresni)

Auto Zitka Sukorady- Servis Skoda Material 5300,- + prace 1500,- bez dph...

Je zvlastni, ze pri sjednavani ceny je vubec nezajima rok vyroby auta, kvuli priprave elektroinstalace..

Je mi lito, ale cenou prace se ani jeden servis nepriblizil ani cene moji, ani 300,- pana Diagnostika..

Nevim, ale takhle velke rozdily v servisech bych necekal..

Pokud mam osobni zkusenost, tak za 300,- se mi ve Skoda servisu na auto ani nepodivaji..

Co se tyce vlastniho materialu, tak ho toleruji, radi ale moc nejsou.

Zaverem bych rad dodal, ze budto nas servisy okradaji, nebo ma pan Diagnostik uplne jine tabulkove hodnoty a ceny..

Moje nabidka plati.

Montaz 600,- nebo 800,-

Material mozno za 1100,-

Honza

Pokud vím tady od nás, tak na montáže doplňků a všeho možného ostatního mají tabulky..Takže z toho by měly servisy vycházet..Že by se lišily v ceně za hodinu práce? Co na to velká matka v Bolce? :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matce v Bolce to je jedno,jsou doporučené hodinové sazby.Pevně dané jsou pouze garanční.Proto se jejich ceníky uvádějí pouze v časových jednotkách a každý servis si to násobí svou sazbou.Záleží na lidech,jestli s těma cenama souhlasí.........Můžou si přeci vybrat jiný servis s jinou cenou....

Editováno: , autor: DIAGNOSTIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jezdíš do špatného servisu.Jinak se podívej,kolik se ůčtuje za výměnu páčky v ceníku škoda.Páčka,jak jsem viděl se dá sehnat do1000 kč,když teda přidám tři stovky tak jsme na 1300kč -tempomat.Zaokrouhlím to na 1500kč.Co ty na to?Přijed,dovez si materiál a já to bez problému udělám.A ještě se při tom budu škrábat...........A šéf bude spokojený,že má zase vyděláno.

To já neřeším, já už to mám udělané..a sám, jen za 1000 mi to servis neprodá a když jsem po nich chtěl jen ten kablík, tak koukali jak na vrata.. tak jsem si konektor sehnal sám ve firmě o 50 metrů vedle nich a zapojil sám..oni jen oživili jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...