Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Přátelé, mám podvolantovou jednotku 1k0 953 549 F. Jaké mě čekají problémy při montáži tempomatu? Přečetl jsem celé forum, ale ani za mák nejsem z toho chytrý. Je mi to někdo schopen namontovat na ostravsku a za kolik? Za všechny odpovědi děkuji.

Tak právě včera jsem si nechal tempomat namontovat. Funguje bezvadně. Chci tuto cestou poděkovat Honzovi72 za technickou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
Tak tady je moje nabidka..

Teoreticky mam vse nastudovano a zavadeci cena bude :

600,- pro Auta s PC od MJ 2006 (vyrobeno po 09/2005)

800,- pro auta bez PC od MJ 2006(vyrobeno po 09/2005)

800,- pro Auta s PC do MJ 2006 (vyrobeno do 08/2005)

pro auta bez PC vyrobena pred 08/2005 je treba vymenit RJ sloupku rizeni a toho se zatim tak trochu bojim.

Montaz mozna nejlepe v Neratovicich.

Honza

Prsím, napište mi na skyla@email.cz . Chtěl bych se s Vámi dohodnout na instalaci tempomatu do mé Octavie II.

Díky.

PV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Kdo mi proda packu tempomatu s kabelem ? Co nejevneji. Dik

Nejak mam problem zlokalizovat konektor T12d do ktereho povedu dodatecny kablik z RJ pod volantem. Rozebral plasty a nad pedaly je nejak moc konektoru ale ten s oznacenim D to urcite neni jelikoz ten pin tam je osazen. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak mam problem zlokalizovat konektor T12d do ktereho povedu dodatecny kablik z RJ pod volantem. Rozebral plasty a nad pedaly je nejak moc konektoru ale ten s oznacenim D to urcite neni jelikoz ten pin tam je osazen. :help:

Ta svorkovnice je vidět pod palubkou, ale až kdesi v prostoru pod stěrači..docela blbý přístup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta svorkovnice je vidět pod palubkou, ale až kdesi v prostoru pod stěrači..docela blbý přístup

Tak diky vsem za podporu, bylo to narocne a nejiste. Ale nakonec sem to protahl cele zevnitr a nemusel sem podle nekterych rad vyndavat sterace a lezt tam z venku. Ten konektor se nachazi zhruba tak 30 cm nad levym kolenem. Pak bylo videt ze ten konektor ma 4 pin neosazeny a do nej se mi po prostrceni ruky uzkym prostorem podarilo nuz zastrcit presne. DIky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohlo se Ti podarit to bez demontaze zastrcit...Nebo Ti to vypadne, protoze je to asi 3x jistene proti vypadnuti...

Bez rozdelani steckeru a nastrceni dovnitr a naslednem zajisteni to nebude myslim dlouho fungovat..

H.

neni to treba jelikoz ta izolace toho vodice byla tak silna ze sem to tam musel doslova nacpat . Takovy tlak jaky byl treba na zasunuti se uz tam nestane aby to vypadlo. Ten vodic respektive nuz sem si vyrobil z dratku naletovanem na konec vodice. Fakt to tam drzi dobre. Mam z takove prace radost :p

Editováno: , autor: tomiczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jakákoliv náhražka je jen náhražkou..tuplem pokud jde o elektriku. Ty svorkovnice nemají ten tak pro nic zanic asi trojí jištění, včetně pinů v jednotlivých svorkovnicích. Pokud si myslíš, že to tam stačí jen jakkoliv našťouchat, je to tvoje volba..ale říct, že to maximálně přestane fungovat, to je prostě volovina, nezlob se. Já bych volil originál, zvlášť, když není problém sehnat a naletovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S el.v autě si fakt neni sranda zahrávat,obvzláště dnes když to je samej optickej kabel,ŘJ apod.

Vím od lidi co jezděj pro hotel a maj v autech zapojeny GPS kvůli lokalizaci aut pro hotely a tripmetery....ty volové co jim to tam montovali se můžou jít oběsit kolik s tim maj problémů.......a né maličkosti,např.u Superba po zapojení tripmeteru přestali naprosto fungovat přístroje(budíky) ve škodovce jim řekli že to je způsobené neodbornou montáží a že je nutná výměna,pak u Audi A6 jim po téže montáži klekla comfort jednotka atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...