Přejít na obsah

Zavírání pátých dveří


.Honza.

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

po třech letech provozu mi začaly na krátké Fábii zlobit zadní dveře.

Normálně je zavřu (jsou opravdu dovřené), ale na MaxiDotu jsou otevřené. Když je chci otevřít a zmáčknu spínač na dveřích, několikrát rychle za sebou zacvaká zámek dveří. Poté je třeba zavřu a už to nedělá. Několikrát zkusím po sobě kufr otevřít a zavřít a nic. Po chvíli jízdy a při následném otevření zase cvakání při zmáčknutí spínače.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Něco podobného jsem řešil cca před dvěma měsíci, ale u 5 let starého Roomstera. Projevy úplně stejné plus nefungoval stěrač pátých dveří.

Zajel jsem do servisu, kde odhalili porušenou kabeláž mezi karoserií a pátými dveřmi, která se patrně zhmoždila při zapadnutí a zamrznutí ledu či sněhu. Kabeláž rozebrali, nastavili a vše je OK. Cena okolo 700Kč.

Hodně zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dopadl.

Závada se neprojevila. Nastavení zámku, promazání - 140 Kč.

Při přebírání jsem několikrát zkoušel otevří a zavřít kufr. Bez problému. Po příjezdu domů zase několikrát otevřít, zavřít - vše funguje.

Potom jsme jeli nakupovat, přijedeme domů a při otevírání - cvak, cvak, cvak, cvak.

Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím mám pravdepodobne ten istý problom dneska večer išiel som preč a nakladal som veci do kufru a nechcel sa mi zavret. Keď som ho otvaral tak začalo to cvakať, keď pozrem na maxidot tak boli otvorené . Mohly by ste mi niekto povedať že čo to je a kde to môžem kúpiť nejaký obchod.

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...