Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Já oznamuji že jsou docela vážně ohroženy všechny nadcházející akce do konce roku 2017 :(

 

Ale nestraš :)

On to nemůže napsat rovnou......to se musí napsat tajemně , aby se všichni mohli na to zeptat. Na to on čeká.

O jéje,zase ten rýpal co není schopný někdy dorazit na sraz a má náhodou něco jiného.Vždyť ty taky čekáš na doprošování se.Proč píšeš vůbec do tohohle tématu když nikdy nepřijedeš?

 

 

 

Pro Maltu a Pawouka->sorry za off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsem volal do Sedliště a máme rezervaci na asi 20 míst (víc nás asi stejně nebude,pokud ano,počet se upraví) na sobotu 18.6. ve 14h.Rádi nás uvidí a prý to pro nás rádi udělají.

Jen jsem byl upozorněn na to,že parkoviště kde stáváme bude OBSAZENÉ z důvodu poutě.Takže budeme muset stát jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaparkovat autí někde poblíž plochy, obsazený "atrakcema světskejch" ???

Pámbu s náma a zlý pryč, známýmu během "kolotočovejch dnů" nezbejvá než parkovat na druhým konci vsi - má totiž domek na pozemku přímo sousedícím s plochou, na který kolotočáři roztahujou každej rok svoje vehikly - a přes jindy dostatečně vysokej plot má každoročně "po pouti" pošlapaný záhonky, orvaný kytky i ovoce ze stromů nebo nablito až do kanálků pod okapama. A nemaje garáž má normálně auto celoročně jen pod přístřeškem na zahradě za domem - ale jen jednou ho tam nechal i přes pouť. Přestříkání škrábanců ho pak stálo hezkejch pár tisíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...