Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Malta: Skoda nezna hranic.

Tomuś: Psal jsem uz drive, Octavia uz bohuzel neni v nejlepsi vizualni kondici a moc parady by na srazu neudelala. Ani pawoukovy vizualni efekty na fotaku by to nezachranily.

 

To neni dulezite ze Octavia je jaka je. Muze byt dokonce cela rezava, na oranzovou barvu , ale vzdy budou skodovky v spolu :) . Hlavne zeby ona jezdila  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VW se mi celkově líbí, je jedno jestli je to Golf, Tiguan, Touareg, Touran, pašík ... ale z hlediska pracovního, nemám VW rád, protože děláme pro ně Ladekabel, dobíjecí kabely na ty jejich elektomobily a ty jejich požadavky na dokumentaci ... no prostě nemám je rád :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No mi to je taky jedno. A anketa zde udělat nejde by se muselo založit nové téma. Jediná možnost je to udělat přes dokumenty google. Tam jde udělat anketa a vložit sem. Ale jelikož jsem to ještě nikdy nedělal tak bych to mohl otestovat až v sobotu. A nebo pokuď se někdo nudi tak může udělat sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...