Přejít na obsah

Vedenie mierky oleja


w4cko

Doporučené příspěvky

:kol-47: Kazdy jeden diel na aute ma svoje cislo.

Tak isto ma cislo aj stara aj nova mierka oleja. Ak sedi cislo tak musi pasovat na tvoj motor .

Ak nesedi tak to reklamuj a vymen za spravne cislo-diel. :kol-31:

Ty potrebujes kratku mierku-voditko.

LINK: http://www.cc-autodily.cz/voditko-merky-oleje-1_1?brand=SKODA&model=OCTAVIA

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tento link čo si pridal tam sa nenachádza môj model preto mi to nedáva zmysel. Predsa len keby sa niekto našiel čo by mi to mohol zmerať bol by som rád lebo ja to mám ale je to zlomené a neviem akú to má konkrétnu dĺžku. A pán v obchode v Bratislave mi povedal že toto je na môj model keďže si píta vždy aj číslo auta tak hovoril že podla tohoto mi to dával a aj tak je to velké a nesedí to. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tento link čo si pridal tam sa nenachádza môj model preto mi to nedáva zmysel. Predsa len keby sa niekto našiel čo by mi to mohol zmerať bol by som rád lebo ja to mám ale je to zlomené a neviem akú to má konkrétnu dĺžku. A pán v obchode v Bratislave mi povedal že toto je na môj model keďže si píta vždy aj číslo auta tak hovoril že podla tohoto mi to dával a aj tak je to velké a nesedí to. :/

Co chces merat!!! Podla obrazku co sme sem dali LIBERO+PROCHY 603 porovnaj svoju staru mierku!!!

Ktora to je podla teba???

Mierku ti dobru predali len ju nevies nahodit!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to začína dávať zmysel, predchádzajúci majitel si to asi trošku pomýlil no nič asi budem museť kúpiť novú mierku. Lebo aj ked som to nahodil tak som nemohol zavreť kapotu keď som dal tú mierku oná má dlhšiu tú rukovet to je problém. Dobre ďakujem problém asi vyriešený. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...