Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Ale tak zase výjimečně bych si třeba svezení ve V6 3,6 nechal líbit... vždycky když vidím takového Superba tak se mi ježí chlupy na rukách a říkám si, jestli ten obsah je opravdu podepsaný na výkonu (papírově mi to nějak moc nesedí, tak silný motor by mohl mít mnohem více kW)...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co vzit Kokto rovnou i tatu v SuperBu? A je po problemu.

Moment to je jen pro Octavie... zadny takovy.

Ale jdi ty, je to sraz pro skutečné a plnohodnotné motorizace v Octaviích.  :kol-138::scooter:

Mít jedno (jakékoliv a odlišné) auto na ukázku na každý sraz by nebylo marné.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo co čech to RS v dehetu a kombi :-D   

kombi sou k ničemu a opět říkám k ničemu, když kupujete ojety why not. ale nový a připlácet za to, tak to člověk fakt spadnul z višně :-D místo toho bych si radši vzal nezávislý topení a měl teplo v zimě.

uvidíme jak to s ním bude, každopádně se stanmarem a pawoukem potřebujeme rozhodnout že jasně černý přední spoiler lepší než v celobarvě.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten spoiler, když vidím fotky vedle sebe a vím na co se zaměřit, tak se mi víc líbí s tím černým středem, ale když jsem koukal na srazu na Pawoukův spoiler, tak mi na něm nic divného, nebo nepěkného nepřišlo :kol-47: takže je to spíš o tom, jestli ten kdo se na auto dívá ví, že to má být černé, nebo jestli na auto kouká někdo, kdo neví jak to má vypadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Pawouk: Jo tak to já myslel že jste se bavili o tom černém středu, ty ho máš v barvě ne? Mě se to líbí tak i tak...

 

TO: Kokta7: Když se podíváš na fotky, tak jsem měl sebou 2,5 letou dcerku :kol-28:

 

jinak v lidech mám taky chaos :kol-31: jsem pro, dodělat zde nějakou prezenční listinu, nebo to udělat na srazu, pěkně seřadit, vyfotit a Clint k nám popíše přezdívky a postaví to jsem jako nástěnku :kol-98:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím s výrokem, že kombi je zbytečné a že mají stejný kufr... Osobně dávám několikrát za měsíc do kufru kočárek (teď už naštěstí ne), odstrkávadlo, hračky na písek, sportovní tašku hadrů a další serepetičko-krávoviny, když jedeme s malou k babičce (jedné, potom druhé, potom k třetí a tak pořád dokola) a když jsem měl auto v servisu a měl jsem půjčenou krátkou, tak jsem měl věci ještě na sedačkach a kočárek musel jít v demontu :kol-29:  Takže to můj postoj ke kombajnu... A to nemluvím o tom, že čekáme dalšího prcka do rodiny kol100

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě pawouku musíme dát sportovní tlumiče a péra, pak nevjedu ani do garáže  :kol-46:

jenom já i stanmar (to je tvůj bratr ne?) mám v lidech trošku bordel, třeba stringa si vůbec nevybavuji  :kol-27:  :kol-27:

Tak jest - stanmar je můj brácha. :kol-28:

 

TO Pawouk: Jo tak to já myslel že jste se bavili o tom černém středu, ty ho máš v barvě ne? Mě se to líbí tak i tak...

 

TO: Kokta7: Když se podíváš na fotky, tak jsem měl sebou 2,5 letou dcerku :kol-28:

 

jinak v lidech mám taky chaos :kol-31: jsem pro, dodělat zde nějakou prezenční listinu, nebo to udělat na srazu, pěkně seřadit, vyfotit a Clint k nám popíše přezdívky a postaví to jsem jako nástěnku :kol-98:

jj, mám to celé v laku

Bych měl lepší nápad - vyfotit každého majitele u jeho auta. To ani nepotřebuje jmenovku, auta a nicky majitelů tady známe prakticky všichni. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se v práci dozvěděl,že na srazík volno nedostanu :wallbash: bohužel jsou už naplánované dovolené,každopádně se to budu snažit nějak vyřešit,protože mám noční musel bych odjíždět cca v 14:45 hod.do práce,tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych ty kombajny tak nezavrhoval....dva kočáry s "příslušenstvím" se jistě vejdou i do "nekombajnu", ale mě to spíše vyhovovalo takhle...a dosud teda ještě vyhovuje, páč teď tam jsou furt dvě dětská kola a z toho jedno se "support kolečky"...helmy, hadry když spadne jeden nebo druhý do bláta...plenky už jen pro tatínka atd.... jo a kdo jede na sraz z letiště jako já tak sraz je na kruháči před Go parkingem....čus :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...