Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Psa vezmi, potáhne nás vožralý nazpátek do chatky ;)

 

Musíme se pak domluvit, kdo vezme chleba, hořčici atp....zatim je dost času. Čím víc nás štamgastů bude, tím bude větší sranda. Co Pawouk, nepojede?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, psa vem, protože když bude hlad, čerstvé maso se hodí. Motosman je grilmajster tak něco na česneku vyvrbí a z kůže skvělej spacák, později dobrý hadr na leštění pro Clinta. jinak jsem včera koupil tu Želvu a o teflonu se na ní nic nepíše, bůh ví co jsem koupil.

Ale asi to je ono.

http://www.autodilypeva.cz/autoduuly-peva/eshop/10-1-Autokosmetika/2-2-Autolestenky-a-vosky/5/491-Turtle-Wax-Plus-PTFE-tekuty-vosk-s-teflonem-500ml-70-023

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem měl možnost otestovat konečně toho Yetiho 2,0 Tdi 4x4 81kw. jako docela fajne. Dlouho se to probouzí k životu, člověk šlápne na plyn a než se to přeleze přes nějakých 2200 otáček tak se moc neděje. No jinak tvrdej jako prase (jako všechny škody) tady jsem čekal lehkou vyjímku. A co mě překvapilo při sešlápnuté spojce brněla spojka a lechtala mě do palečka, pokud jí člověk lehce povolil brněla ještě více. Hold asi diesel a už jsem si odvykl. Příště si musím vzít na nohy nějaký boty se super vibram podevší (do nejtěžších podmínek do hor) aby to tlumilo ty vybrace do nohy.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...