Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

pawouk má novou manželku a plánuje otcovství :)

 

to sú mi ale novinky  :kol-28:  ....sa ani nepochváli  :kol-29:

Heh, jsem si nevšim, že bych vlastnil manželku. Do toho mě hoši netahejte. :kol-46:

Já se nezúčastním, pracovní povinnosti to nedovolují.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pracovni povinnosti, kazdej tomu rika jinak. Nema ta pracovni povinnost 3ky kozy, nohy az na zem a vlasy az na zadek? Nam to muzes rict, my to nikomu nepovime. Ovsem pokud to neni trochu jinak a ta pracovni povinnost nema kozy zadny, pytel mezi nohama, batoh nad nim a ty nohy chlupaty. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  Kdepak, ani kozy, ani kozu. :D  Jen a pouze pracovní pohotovost, což v energetice jeden nikdy neví, co se kde vysype. :ph34r:  Jelikož se neustále snižují stavy zaměstnanců (musíme se přes léto prostřídat v dovolených) a proto je prakticky nemožné ji s někým vyměnit.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mno neměli jsme minulý rok někdy v červenci/srpnu srázek? možná by stálo na první stránce udělat seznam srazů a fotky :) a další sraz, aby v tom nebyl maglajz

 

No další sraz jsme  se domluvili že bude v Počernicích, klidně odpoledne, vždyť je světlo do 21:00 :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Pánové, je pomalu na čase nachystat datum našeho oficiálního srazu. Viděl bych to nějak na říjen letošního roku. Jaké máte na to názory, případně vy, co máte problémy se podřídit s datem, navrhněte nějaké termíny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...