Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Rapida muzes mit v dieslu nebo s motorem 1.4 TSI, oboji je vlivem vahy "vykonejsi" nez minimalne polovina 03. Kazdy kupuje prave 1.6 a 1.4 do oktavek. Naopak sehnat 1.2 v oktavce je nadlidskej vykon, neznam nikoho.

Koty a co stara okta? Novou beres na operativni leasing?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvím ve spolek! Nejprve bych chtěl potvrdit svoji účast na 6.Clintově srazu pirátů! :) Rád přijedu, i když teda asi nebude ten ohníček s Koktou, který zmiňoval Clint.

 

Pak jsem se chtěl podělit o své poznatky z cest... Před pár hodinama jsem se vrátil z Rumunska (služební cesta). Tentokrát jsem potřeboval přejíždět z místa na místo a navíc jsem měl zastávku v Maďarsku, takže jsem jel autem. Opět musím potvrdit, že suverénně nejhorší cesty u nás!!! Měl jsem možnost cestovat i  po relativně malých silnicích a byla to naprostá paráda. Cesta Slovensko, Maďarsko, Rumunsko naprostá pohoda, relax. Při takovýchto podmínkách si člověk opravdu užije kultivovanost a dynamiku motoru plus všechny ty vychytávky jako je automatické přepínání dálkových světel, zatmavení zrcátek nebo canton s Columbem. Upřímně jsem se do auta zamiloval ještě o něco více. Na příští cestě vezmu šediváka na Transfagarashan.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy: 1,4TSI v rapidu máš ale pouze s DSG, manál s 1,4 se tam prý nevejde, proto to tak je.

To vim, jen rikam ze Rapid muze mit i poradny motory!

Ja si snad pujcim Hyundaie i20 a budou sedivky 4ri :D, nedavno jsem potkal sedivku v kombiku... co to je za modu. To uz RSA jsou jen modry a sedivy? Modra metla za priplatek a sedivka v cene?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš přezbrojit na Rapida, tam ti jich stačí méně a v podstatě si kupuješ stejnou šunku. Taková 1,2 TSI ta by k tobě sedla.  :kol-28:

Podívej Kotyho, taky má objednáno sice O3, ale s motorem z KinderCar a už teď má slunce v duši. Né agresivitu, rychlost, hazard, spálené gumy, vysokou spotřebu, samá pokuta atd.  :kol-28:

Bral bych raději 1.4 TSI ale nebyla možnost. To je jediné čeho se bojím - motor a jeho vlastnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:Radius:Šedá steel je jedna ze tří barev dělaná jen pro RSo tak to byl jeden z důvodů proč tahle barva, když pominu, že se mi hlavně líbí.Jo.....a je praktická,špína je na ní špatně vidět,není to jak s černou(ten kdo měl jistě ví své) i když černá je krásná......vlastně každá barva  RSu sluší  :kol-47: Je ale fakt že zde se šedivákama jsme se zde sešly,ale většinou potkávám RSa modré a bílé.......

Editováno: , autor: SidCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...