Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Tak doplňuji 3 měsíční zkušenost s novou O3 kombi 1.4 TSI DSG výbava Style. Denní trasa Brandýs - Motol ( tzn. 20 km dálnice, 20 km město ) - spotřeba 6,3 - takže velká spokojenost, auto tichoučké, dálničních 135 km jezdí na 2400 ot, proti předchozímu O2 1.9 tdi neuvěřitelné ticho. Také prostornost mě překvapila, to auto fakt narostlo, oceňují hlavně děti vzadu. Kessy je fajn, ale bezklíčkové odemykání díky Constructu trochu postrádá smysl.

Jediné, o čem bych přemýšlel, je elektrické sedadlo řidiče, přeci jen měřím 188 cm a sedáky jsou dost krátké, takže přetrvává pocit horšího podepření stehen, podobně jkao v O2. UO elektrické sedačky bych to vyřešil zvýšením sklonu přední části,ale u obyčejné to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná spotřeba.

K tomu zvýšení sklonu sedáku - už jsem to tady někde psal. Stačí povolit čtyři šrouby spojující sedačku s posuvnými nosníky. Dopředu dát podložky, do 1cm není ani potřeba delší šroub. Mám to tak už 2 roky a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, viděl jsem to, ale hned jsem se na to ptal kamaráda v Auto stodůlky, ten to probíral s techniky a důkladně varoval - sedačka by při kolilizi nemusela držet tak jak má, když není v přesném kontaktu s podlahou, jak to má být z výroby, takže se trochu bojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml sis, že to má vybrakovaný xenony? A když xenony, tak co dalšího ještě?

 

 

Ahoj kluci,

 

co říkáte na tyhle super vybavené prvotiny?

 

http://www.skodaplus.cz/Car/935524/skoda-octavia-1-8-tsi-132-kw-elegance-plus

 

Bát se toho nebo ne? Rok 2012 :-/

 

CS

 

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všem,

 

máte někdo čerstvé info o aktuálních čekacích dobách na O3 RS? Objednal jsem s touto mimořádnou výbavou:

 

KESSY - bezklíčové odemykání, zamykání a startování
Sunset
Nezávislé přídavné topení s dálkovým ovládáním
Rezervní kolo (dojezdové), zvedák vozu, klíč na kola
Infotainment Amundsen 6,5" s navigací (PNC)
Komfortní telefonování s Bluetooth, bezdrátové spojení s vnější anténou a hlasovým ovládáním, Wi-Fi + Wireless Charging
Sound System Canton (8 reproduktorů, centrální reproduktor, externí zesilovač, subwoofer)
Paket RS Challenge
Asistent rozjezdu do kopce
Signalizace vzdálenosti při parkování - vzadu

 

Ještě dodám, že jde o fleetový vůz

Díky za odpovědi

Editováno: , autor: junglejuice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes prvni info od dealera... doba vyroby cw 27-29. Coz je 9-10 tydnu. To docela ujde i kdyz je to liftback a jak psal Drahosh, ty jsou rychlejsi.

Co me ovsem mate, ze ma Skoda presne v techto tydnech odstavku a nepredpokladam, ze planuji vsichni prijit do prace vyrobit jeden kus :-D.

 

Nemate nekdo kontakt primo do Skody? Jezdim zatim soukromym autem a sluzebak mi usetri dost penez, takze jsem ochoten za posun v poradi slusne zaplatit..

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu rikam relevantni reakce...

Diky za ni, napsal jsem mu.

 

Rozhodne ocenuju dobrou a dobre minenou radu, nez dementni otazku typu "kde to zijes", ktera mi neni opravdu vubec k nicemu.

Jak ja to nemam rad, kdyz nekdo placa vetami, na ktere se nikdo neptal:-)

 

Drahosh jeste jednou diky, i kdyby to neklaplo!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad1. Skodaforum vyjadril nazor... nesnazil se chytracit na ukor nekoho. Proste si jen mylne neco mysli. A mylit se je naprosto ok. Vsichni to delame. U tebe uz slo o osobni utok, ackoli jsem te v zivote nevidel a vubec te neznam.

 

ad2. v SA jsem 5 let pracoval... Pentagon neni nic jineho nez par kanclu, ze kterych ma nekdo strach. Posunout, ci prehodit karu v planu samozrejme lze, delaji to zase jen lidi a nepredpokladam, ze zrovna CEO :-)

cela moje snaha je dopatrat se cenneho kontaktu a probrat to s nim. Nic jineho nepotrebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes prvni info od dealera... doba vyroby cw 27-29. Coz je 9-10 tydnu. To docela ujde i kdyz je to liftback a jak psal Drahosh, ty jsou rychlejsi.

Co me ovsem mate, ze ma Skoda presne v techto tydnech odstavku a nepredpokladam, ze planuji vsichni prijit do prace vyrobit jeden kus :-D.

 

Nemate nekdo kontakt primo do Skody? Jezdim zatim soukromym autem a sluzebak mi usetri dost penez, takze jsem ochoten za posun v poradi slusne zaplatit..

Diky

 

Nebyvala ta celozavodna dovolenka az zaciatkom augusta (srpna)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...