Přejít na obsah

Rozdilny interier 1.9 66kW


Toom

Doporučené příspěvky

Čau, mohl by mi někdo (kdo to ví) napsat proč je rozdíl v níže uvedených interiérech? Měly by to obě být r.v 2002 1.9 TDi kW nevím, to na to asi vliv nemá ne?

Byla to jen součást nějákého Faceliftu či výbavy..? :kol-32:

post-74323-0-41554500-1357585362_thumb.j

post-74323-0-20070600-1357585375_thumb.j

Editováno: , autor: Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenal máš sice pravdu, ale podle dotazu obě mají být 02, čili spolehlivě po FL.

Takže, asi takhle.

První foto je palubka pro OI před faceliftem, tedy do 99.

Druhá fotka je palubka pro OI po FL, tedy po 00.

Ale i po 00, tedy po FL, se do OI montovaly staré palubky. Dělo se tak až téměř do konce výroby OI.

Byla to nějaká základní SE (social edition) výbava Classic, či tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wojnar - kamos mal octavku pred FL, kupenu v roku 2000 a mal tam uz novu palubovku, teda tu vpravo... iba tolko som chcel povedat, ze su aj octavky pred FL s novsou palubkou... :kol-47:

Ano, však jsem Ti taky dal za pravdu.

Sám o jedné takové vím. MR99 a už nová palubka.

Já jen upřasnil proč naopak, může být stará palubka v autě i tak "hluboko" po FL .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je otázka jen vkusu, vem si kolik nás je jen v ČR a kažý vnímá tohle trochu jinak, většině jde hlavně o to, že je to octavia. Nevím proč ty staré palubky dávali i po ,,Facu" (třeba jim prostě zbyly tak co s nima :kol-27::kol-28: přece se to nevyhodí) šup a dáme je do ,,soc" verzí. Jen přemýšlím nahlas :kol-47: a pro ty co si připlatí dáme nové. :kol-138:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Protože právě toto to byla ta nejjdenodužší úprava co šla kdy udělat: Sundat tu "nástavbu" a pod tím zůstala palubka z Favoše. Felicia byla/je jen převlečený Favorit. V případě palubky - oblečený Favorit.

Ve Feldě je pod přístrojovkou ještě jedna - z Favoše.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmně. Není tam ani "kaplička" na budíky.

Ale ten základ tam je. Takže "svlíknout" a dopnout dvířka kastlíku a kapličku budíků. Obrazně řečeno, když použiji analogii oděvů.

@Patrik:

Sice jsem věděl, že Felda je jen převlečený Favorit, ale taky jsem čuměl, když jsem se v autě hrabal a pod palubkou objevil ještě jednu.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...