Přejít na obsah

Navigace AUDIOSOURCES AS-8601 3G


Doporučené příspěvky

Zdravím, objevil jsem tento kousek http://www.audiocom.cz/tovarni-navigace/skoda/navigace-audiosources-as-8601-3g-edition-dvb-t-1180cz

a zajímalo by mě jestli to někdo má a případně zkušenosti. Hlavně by mě zajímala podpora maxidotu, prodejce píše náhrada za DX a že funguje MF volant, ale v komentářích se dočtete že zobrazení na maxidot to umí jenom v Superbu II, což mi přijde jako blbost, když je to náhrada za navi do OI, FI a SI ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, objevil jsem tento kousek http://www.audiocom....on-dvb-t-1180cz

a zajímalo by mě jestli to někdo má a případně zkušenosti. Hlavně by mě zajímala podpora maxidotu, prodejce píše náhrada za DX a že funguje MF volant, ale v komentářích se dočtete že zobrazení na maxidot to umí jenom v Superbu II, což mi přijde jako blbost, když je to náhrada za navi do OI, FI a SI ...

No, ono takhle:

MF volant není Maxidot a že maxidot funguje až v Superb-u II se sice v diskuzi píše. Jenže se nepíše, že konkrétně tenhle model, ale PRODUKTY AUDIOSOURCES: "S produkty Audiosources lze propojit Maxi-DOT až v novějších vozech Superb II. od roku 2009.", a to je drobný rozdíl ve výkladu.

Nicméně myslíš, že do toho má ještě v dnešní době cenu jít?

Běží to na WM6, což je dneska mrtvý OS.

Kvůliva navigaci a dalším aplikacím bych dneska šel do něčeho co jede na Androidu. Cokoliv na WM8, jestli vůbec dnes už je, si ještě bude muset počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, to bych bez tebe nevěděl, ale hledám moderní náhradu ;)

Běží to na WM6, což je dneska mrtvý OS.

to si dovolím nesouhlasit :-) WM6 mi nevadí, vypadá to hezky a dobře se pro to programuje, ale co mě napadlo, zabudovat místo rádia tablet s robotkem ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...WM6 mi nevadí, vypadá to hezky a dobře se pro to programuje, ...

Jak to myslíš?

Já to myslím třeba tak, že dnes už na tento OS není žádná navigace. A jestli ano, pak už tak dva-tři roky neaktuální.

Apropo toho tabletu s robotkem, existují a někdo to tu někde i odkazoval takové 2DIN rádia s robotkem.

Myslím, že zadat do Googlu slovní spojení "Android 2DIN autoradio" by něco mohlo hodit.

Třeba: http://www.alibaba.com/showroom/car-radio-2--din-android-gps.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslím třeba tak, že dnes už na tento OS není žádná navigace. A jestli ano, pak už tak dva-tři roky neaktuální.

no IGO je stále aktuální co jsem koukal :) celkem mi je jedno co to bude, ale já bych rád aby to fungovalo s maxikem, ten prázdný řádek nevypadá hezky :(

a výrobce d-dotu to asi už nedělá a na maily nereaguje ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iGO - otázka zní: Jak dlouho?

Maxidot - no tak to bude složitější. A zrovna tím dotazovaným, AUDIOSOURCES AS-8601 3G, si rovněž nepomůžeš.

Za mně: WM6 určitě NE! Skončil vývoj, nebudou aplikace. WM8 - má ještě čas. Android - zatím nejvíc aplikací, mezi nimi spousta navigací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...