Přejít na obsah

Problém s topením?


ZEZA

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Nie celkom to patrí sem, ale nechcem zbytočne zakladať novú tému.

Mám Yeti-ho  2. rok (2.0TDi, 81kW 4x4,26000km), žiadem prevádzkový problém, ale jedna vec mi v zime vadí - z oblasti stredového tunela - predovšetkým radiacej páky ťahá do auta studený vzduch, čo je za jazdy v mrazivých dňoch obzvlášť nepríjemné. Aj keď sa auto časom vykúri, v tomto  mieste je stále citeľne chladnejšie a "ťahá" mi na ruku aj nohu - akoby pod manžetou radiacej páky bol už len vonkajší priestor. Auto je v záruke, zatiaľ to nechcem rozoberať. Ak máte podobné postrehy, ako ste to riešili?         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Moje zkušenost s 14 dní starým Yetim D2.0 81 Kw 4x4. Manuální klima. Dnes ráno -2 mlha, hnusný led, než jsem to oškrábal cca 5 minut na volnoběh a po cca 3 km jsem si všiml, že teploměr ukazuje teplotu na cca 10tém dílku (nejsou stupně, je to druhý větší zleva :) ). Topení jsem měl nastaveno na 3/4 ale moc nehřálo. Tak že jsem dle návodu otočil kolečkem naplno doleva a pak doprava. Stál jsem na křižovatce. Po pár sekundách jsem náhle poklesla teplota cca o 5 dílků.

Můj amatérský závěr? Yeti si nejdříve zapne uzavřený okruh pro motor, aby se rychleji ohřál a tím otočením doleva a pak doprava mu naznačíte, že chcete mít teplo. Jinak by se to mělo automaticky přepnout po zahřátí na provozní teplotu. Ale taky je to možná pěkná blbost  :kol-46: . Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...