Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Jo ta matná je parádní. Ta tmavá se mi moc nelíbí, mám raději světlejší barvy na O3.

 

Už jsem to psal do klubového vlákna, ale mluvil jsem s prodejcem poblíž Čestlic v Praze, totálně sem mu zamotal hlavu s barvama, že za chvíli nevěděl která je která. Zašel do lakovny a se šéfem lakovny obvolávali MB ohledně krycí vrstvy na UNI barvách u oktávky. Výsledek prej takový, že již všechny UNI barvy mají prej vrstvu laku navíc. Údajně i ta candy bez příplatku.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta matná je parádní. Ta tmavá se mi moc nelíbí, mám raději světlejší barvy na O3.

 

Už jsem to psal do klubového vlákna, ale mluvil jsem s prodejcem poblíž Čestlic v Praze, totálně sem mu zamotal hlavu s barvama, že za chvíli nevěděl která je která. Zašel do lakovny a se šéfem lakovny obvolávali MB ohledně krycí vrstvy na UNI barvách u oktávky. Výsledek prej takový, že již všechny UNI barvy mají prej vrstvu laku navíc. Údajně i ta candy bez příplatku.

 

tak timu nevěřím, stačí se na tu barvu podívat jak je vyšisovaná a jaký má hrubý povrch! - nevěřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...