Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Tak jsem zvědav, ale to na videu mi přijde jako tragédie. Vůbec mi ten design nedává smysl, je to překombinované, hrozně vysoké, prostě naprosto disproporční a vymykající se designu značky. Tak jsem zvědav, možná to bude jen černá ovce s blbým jménem i designem..

Jen se začínám bát těch avizovaných dělených světel na OIII FL, protože jak jsem se to celou dobu snažil nějak logicky vysvětlit, po shlédnutí tohoto videa, kde jsou světla, mlhovky a pak nějaká hrůznost mezi, začínám být na pochybách.. :help:

Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto disproporční? Jak to mám chápat v tomhle segmentu velkých SUV? Disproporčních aut už tu škodovka pár měla - fabia sedan, roomster nebo jezevčík druhej sup v sedanu/liftbacku. Takže v podstatě tradice když už.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té foto je vidět to rozdělení potkávací/dalkové. O3 to bude mít taky, jen budou trošku od sebe, ale světlo bude jedno. Bude zapuštěné do nárazníku. Krajní budou obdélníková jako teď a vnitřní budou zkosena a budou tvarově přecházet v masku.

Je to fakt hodně podobné tomuto, jen maska nezasahuje do kapoty a vnitřní světla pokračuji plynule v masku tady jsou takové přechody, tedy vnitřní budou na výšku větší jak ta krajní. Kapota bude jako na F3760b92dd74d2ae1c30114f4980cbc84a.jpg

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je snad normální, že je přechod mezi parabolami oddělen, ne?

Navíc jsem přesvědčen, že je toto naprostá pitomost, novináři rozdělení světel špatně pochopili a teď se to šíří internetem jako mor.

Světla možná rozdělena budou, ale za mě na 99% ne takto..

Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud máš pravdu, tak začínám nabývat dojmu, že je SIII posledním hezčím autem a dál jde design do kytek, viz Kodiaq.

Ale faktem je, že je pro mě OIII tak fádní a nehezké auto, že to asi moc horší být nemůže..

Ale raději dost OT, klidně to dál řešme v místnosti pro OIII :)

Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...