Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

ty wole tak to je sila s tymi poklickami ... to je co zas za prejav setrenia

 

V základní verzi dostaneš černá kola, černá zrcátka. O výbavu výš je to v laku a stříbrná litá kola. No a připlatit si můžeš za.... černá kola, černá zrcátka. Sice v laku, ale je to stejně srandovní jako stejně lakované nárazníky na Fabii Junior a na Octavii Scout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sice Škoda stále léta mluví o velkém terénním SUV, ale zatím je to normální kombi 4x4. Nějak se ty terénní vlastnosti vypařily a ani rozměry mě neoslňují. Když tvrdili velké SUV tak toto teda není.

 

a o com konkretne hovoris?

preco stale kodiaq/snowman(resp. vision S) porovnavate s Atecou sakra?!

stale to tu niekto pise, to iste aj na auto.cz a pod.. ved ateca je predzvestou buduceho "yetiho II" (si ho nazvime)

Vision S je to spominane velke suv.. co je na nom male? ved je cca tak velke ako je sucasny tuareg, ibaze na podvozku noveho tiguanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že ho asi nikdo tady neviděl a sami novináři v tom mají hokej. Já osobně jsem taky myslel a i si myslím, že Ateca a Škoda budou stejná auta a že nic většího se konat nebude. Mohl bych si to zjistit, ale upřímně mě to nechává chladného. Nikdy na nové mít nebudu a pokud bych ty prachy měl, šel bych jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som to niekde písal, určite to nebude malé SUV a určite to nemôžeme porovnávať s Atecou a Yeti bude o triedu menšie SUV

 

Škoda "Kodiaq" –             dl. 470 cm, šír. 191 cm, výš. 168 cm

Seat Ateca-                       dl. 436 cm, šír. ??? cm, výš. ??? cm

Nový VW Tiguan –          dl. 448 cm, šír. 184 cm, výš. 163 cm

Hyudai Santa Fe –           dl. 469 cm, šír. 188 cm, výš. 168 cm

VW Touareg -                   dl. 480 cm, šír. 194 cm, výš. 171 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že ho asi nikdo tady neviděl a sami novináři v tom mají hokej. Já osobně jsem taky myslel a i si myslím, že Ateca a Škoda budou stejná auta a že nic většího se konat nebude. Mohl bych si to zjistit, ale upřímně mě to nechává chladného. Nikdy na nové mít nebudu a pokud bych ty prachy měl, šel bych jinam

 

To je prave ten problem, ze ti novinari su neskutocni lempli.

Nestve ma, ze to tu niekto ako laik nevie. Stve ma, ze to vsade dokola citam (az na par svetlych vynimiek ako napr. DavidSK) a dokola stale niekto omiela uplny nezmysel. No aj laik staci, ked si trochu nieco nastuduje a hlavne sa na to auto pozrie a ak si nie je isty, porovna si rozmery Ateca-Yeti-VisionS a musi to byt snad jasne.

Navyse sme snad na fore skodovky, tak sa predpoklada, ze tu nie su len taki bezni uzivatelia aut, ale aspon trochu fanatici do aut a zrejme srdcom skodovkari.

 

je to OT.. ale nejak nechapem, nemas nahodou nove auto a prave od skody?

Mozno ked budes porovnavat niekedy v danom segmente (ak na to raz budes mat, tiez by som rad mal), tak zistis, ze v porovnani s konkurenciou je to zaujimave (neviem, to len tak uvazujem, pretoze viem ako som si myslel, ze uz nikdy nebudem mat skodovku, lebo mi nema co ponuknut a zrazu prisla nova fabia...)

Editováno: , autor: Armyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sama škodovka trvdí, že " S další fází rozšiřování modelové palety vyšle ŠKODA v příštích měsících další výrazné signály. Na počátku března 2016 měla na autosalonu v Ženevě svou světovou premiéru designová studie SUV ŠKODA VisionS. Kromě budoucího designového jazyka vozů kategorie SUV je VisionS také ukázkou nejdůležitějších technologií, jimiž se ŠKODA v příštích letech bude intenzivně zabývat. Těžištěm těchto technologií je elektromobilita, konektivita a asistenční systémy pro zvýšení bezpečnosti a komfortu.
Studie představuje počátek SUV-ofenzívy značky ŠKODA. Automobilka v následujících letech s novými produkty posílí svou pozici v důležitém segmentu vozů SUV. Již na podzim letošního roku značka představí na autosalonu v Paříži nový velký sériový vůz kategorie SUV."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru si auta na firemní operativní leasing, tak pro mě je tohle ideální varianta a auta si kupovat nemusím. Naštěstí.

Je pravda, že spíš většinou porovnávám ojeté auta a tam mě konkurence láká více. Příští rok budu kupovat druhé auto na ježdění do práce a to jsem zvědavej, co vymyslím.

Je pravda, že ten hybrid co má být v tom Kodiaqu asi těžko budou cpát do auta tipu Tiguan, ale prostě to už bude finanční pálka a tipuju, že ten kdo bude mít na auto 1,5 mil, půjde nejspíš do "lepší " značky, ale kdo ví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pisalci opisuji i od sebe. Tentokrat autorevue od auto.cz - a zase spatne. Yeti II bude mit jiny interier, jiny predek a castecne zadek. Odvodit si ze shodne karoserie (a tim rozmeru a rozvoru) "prakticky totozna" auta muze jenom clovek, ktery vari z vody. Take nepride "nejdrive" pristi rok, ale pristi rok.

Yeti i Ateca po fakticke strance take nejsou jinymi verzemi A Plus, tzn. Brtniqa. V tom jaksi pisalci taky uplne jasno nemaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...