Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jak to bude s LTE v Kodiaqu ?

Jak to funguje s platbou za tuto službu? Bude v ceně vozu na určitý počet let? Na životnost vozu? Bude se muset obnovovat? Bude se muset použít k obnovení stejného operátora? Kdo platí za data? Má to neomezený balíček dat? Bude se přes to updatovat i operační systém vozu? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ano, zákazník by to zaplatil. Já osobne bych LED nechtěl, když to náhodou někdo rozbije nebo se nějak poškodí, je to ranec (70000kč tuším) a halogeny jsou otřesné nantakhke drahém voze, to bych pochopil u Citigo, nebo u FIII, ale ne u SIII nebo Kodiaqa, už o OIII mi zo přijde ujeté, kupovat si ji s halogenama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave proto mas pojistene auto.

Cena Full LED svetel bude urcite vyssi a pozor, cena bude za hole svetlo, nedej boze, kdyz budes muset kupovat ridici jednotky na svetlo, jses v tom minimalne za 150 tis. kc.

Kazdopadne ja bych halogeny nechtel, ne kvuli funkcnosti ale prave kvuli tomu jak vypadaji lacine. A LEDka je LEDka mel jsem moznost vyzkouset LED svetla na VW Polo kde stejny koncept dostane i OIII FL a je to krasny svetlo, dalkove svetla sviti uplne hodne do stran, coz je fajn na osvetleni skarp ale i krasne do dalky, a nemelo to zadne dynamicke nataceni a kde si co si,... fakt pecka ;) takze sice cena drazsi ale opravdu to funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však sem nic netaham, psal jsem to proto, ze u Leona to neni fullLED a stojí 30t tak proč by u Kodiaqa nemohli stát FullLED třeba 60t...

Spíš nechápu, že lidi ještě vůbec chtějí parabolová světla, vždyť to vypadá hnusně a svítí na howno... Místo zrušení xenonů bych zrušil paraboly a nabízel buď xenon, nebo LED myslím si, že u nového auta těch cca 20t navic by už kupující přežil, když může koupit auto za 500-600 t v základu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, tady neni dulezite co chteji lidi, automibilka vi sama nejlepe co lidi maji kupovat a co maji chtit. Automobilka sama rozhodne co mas chtit a co ne. Dokud budou lidi zdebilneli a kupovat auta bez vybavy za nevim kolik, tak dobre jim tak. Je to ostuda automobilky ze vubec nabizi auto jako S3 nebo toho Kodiaka, coz jsou vlajkove lode znacky, v takove vybave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, dávat standardně LEDky, nebo xenony je mimo, spousta lidí by zase pindala, že to musí platit, i když nechtějí. Třeba v Německu je zvykem, že si lidi raději koupí třeba Fábii v maximální výbavě, než Octavii v základu. U nás je to přesně naopak a každý by tak asi nestrávil, že musí platit další peníze navíc, když o to nemá zájem. Nejsme v prémiové třídě, i když je to spolu se Superbem největší a nejdražší model v nabídce, pořád je to střední třída a ne prémiovka.
Co mi ale přijde hloupé je, že Škodovka v rámci úspor opět přestala instalovat čočky a že snad úmyslně designují ty halogeny tak, aby se z toho každý zblil a koupil si radši ta lepší světla. Protože upřímně, Superb, ačkoli je jinak moc hezký, s tím vypadá dost nedůstojně, Octávka je zase nehezká sama o sobě a s těmi halogeny je to vyloženě krize. Kodiaq jsem v reálu neviděl, takže nevím, podle fotek je mi ale to auto trošku volné, nechtěl bych to, takže možná tím, že to neřeším, mi na něm ty halogeny přijdou nejsnesitelnější..


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci máme Superba 3 v základu a než toto, tak radši O3 v nějakém vybavenějším stavu. S3 si stejně kupují lidi, co až tak moc peníze neřeší.
Včera v MB jel bílý KQ a nějak mě to teda neoslovilo. Ale velikostně Q7. Je to už velké auto. Za půl hodiny jel další v polomaskování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...