Přejít na obsah

Alarm - zapnutí akustické signalizace aktivace alarmu


kajovod

Doporučené příspěvky

jakoze bych zasel za roh domu a pak zamykal:lol: ten zvuk pri zamceni byla pekna frajerinka pred 20 rokama, dneska spis trapny, stejne jako ti co nepochopili, ze zamykat auto z co nejvetsi dalky a pokud mozno zady k nemu je uz out.

po kazdem zamceni kontroluju jednu kliku nebo kufr

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že se každý rozhodne podle sebe. :)

Nejde o frajeřinu, nesmyslná frajeřina by byla aktivace akustického potvrzení při odemčení - to nemá moc význam. Při zamčení to má pro alespoň pro mě tři výhody - vím, že se zamknulo, vím, že jsou všechny dveře správně dovřené a vím, že funguje alarm. Může se stát, že alarm je kvůli nějaké chybě deaktivovaný a já bych to zjistil až za rok při diagnostice...

Já auto většinou zamykám už z menší vzdálenosti, protože jdu první a ženě to trvá déle - když pak zavře, já zamknu, vím, že jsou všechny dveře zavřené, auto zamčené a alarm aktivní.

A s tím upozorňováním na sebe - mám pocit, že nechodí po parkovištích party zlodějů, kteří když slyší pípnout auto, tak si řeknou - paráda, na to jsme čekali, aktivovaný alarm, jdem na to. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...