Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Plačka by na bydlení v městě neměl peníze. Musel by do podnájmu a za dva pokoje by solil celý jeho plat. A hlavně by vesničana od lopaty nikdo stejně za větší peníz nezaměstnal. A podle té fousaté tlamy a teplákové soupravy ho hned každý lehce odhalí [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

85, nakonec Plačka opustí výhodné teplé místo u kopírky a jde dělat autobusáka, Stan mu to už zařídil. Prej se teď Plačkovi vyplatí i denně z Varů dojíždět a za pár let bude mít novou oktávku [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, 15degren napsal:

85K ? si nech zdát, tak polovinu ani to ne :-). Je to upravení nabízí ted 35K hrubého což ale taky není špatné...

 

Však já vím, dělám si z toho srandu - ale těch 35 je průměr i s příplatky za směny, noční, víkendy...takže ve finále docela slabota za tu práci.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tinky Winky, Dipsy, Laa Laa a Po, je čas Zemanovi udělat PA PA :D

Odpočinek na Vysočině, hola hola volá. Když nastupoval, fandil jsem mu. Jen že si to posral, je to hulvát co si prosazuje svou hlava nehlava a myslí si, že když byl zvolený lidmi, že si může dělat co chce. Ta jeho zlodějská banda okolo atd. A i když je mi v řadě názoru bližší než Drahoš, budu volit Drahoše protože mé zájmy musí jít v tuto chvíli stranou ve prospěch celku. 

  • Pozitivní 4
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na Slovensko sa dostala informácia, že Plačka dal Drhošovi svoju káru ako sponzorský dar. Drhoš jto zatiaľ nechce zverejniť, ale hneď po voľbách bude používať Rápida ako štátnicke vozidlo. Len do tej hrdzavej diery v blatníku musí kancelária namontovať držiak na vlajočku. :D

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...