Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motosi mě se nepíše mě, ale mně. 3.p. To jen pro informaci. Vítej v klubu češtinářů. :D

Koukám, že ti Slováci se nám tady nějak rozpínají ( v nemocnicích, na stavbách, úřadech a to i premier, v TV a dokonce i tady na fóru národní automobilky), ale hlavně. Ještě jsou drzí. To je normálně anexe. Je jich sotva 5mil. a vyskakují si jako by jich bylo 50. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď byly záběry v televizi, jak se otevírají volební místnosti. A hned je tu první incident, nějaký zarostlý muž v teplákové soupravě podplácel pětikorunou ve frontě místní občany a navíc se snažil násilím dostat do volební místnosti jako první. Mám dojem, že je to někde v Karlovarském kraji....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kinderkarka se prave na FB vsadil s Clintem o vitezy presidentskych voleb. Vyhraje-li Zeman, platim pecene koleno ja jemu. Kdyz vyhraje Drahos plati on koleno mne. Preci jen je treba z tech voleb neco vytriskat a toto je jednoduche jak ziskat vecu zdarma. [emoji16]

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, motosman napsal:

TWl. Clint = Stanmar = členové. To je kolen....

Tak to je ale asi plichta, já rozhodně toho pána s ukazovátkem na Bohouše nevolil.
A koleno stejně nejím, tak Clint ušetří.

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motos je videt jak je nestranny. Mozna to bude ze stejneho duvodu ze je taky takovy konspiracni prorusky teoretik a hlavne protoze studoval nekde na vychode. Mam pocit ze na Slovensku. Sabinov nebo tak nejak. [emoji23][emoji23][emoji23]
Ted jsem si otevrel jednu Plzen. Jak mam hned po tezkem tydnu zase naladu. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...