Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Už si mnul pařáty hajzlík jeden ;)

 

Už mám informaci, samozřejmě pravdivou, že Plačka se vydal navečer ku Praze, sejít se se Sabizou a Kristiánem na utajeném místě, aby zapili společně žal, poplakali si na ramenou a Plačkovi Kristián platí celou útratu, pač dal všechny peníze z knížky po babičce na Drahouškovu kampaň :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nějak nebrečím - tušil jsem to. Buranů, kteří volí Zemana je stále mnoho. No co, snad do dvou let bude státní pohřeb a nebudeš pracovat na Havloidním letišti, ale na Letišti Emanuela Zemiaka.

 

Jsem spíše rád, že mnou zvolený kandidát vedl transparentní kampaň a choval se slušně.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 4
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. (...) Těmto lidem - je to tedy polovina národa - uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa" tak pravil Miloš Zeman...

 

Počet obyvatel ČR, kteří jej volili tomu víceméně odpovídá.

Editováno: , autor: stanmar
doplnění textu
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.2. to nepůjde....makám.

 

Hoši, volby máme za sebou, já mám před sebou skvělou večeři v režii Plačky (tedy pokud letos vůbec na sraz dorazí) :D

 

Nemá smysl se tu hádat, stačí, když mně a Motosovi poblahopřejete k vítězství našeho prezidenta  :D

 

 

Doufám, že to pětileté období přežije ve zdraví a příště uvidíme, co bude ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koleno Clint mit bude. Moje slovo totiz neni slovo Zemanova ve smyslu ze me slovo plati. Vsadili jsme se a ja prohral. Bohuzel.

Lidi maji takoveho presidenta jakeho si zaslouzi. A pokud ma byt president obraz spolecnosti, tak je to taky pravda. Bohuzel. No a Clint jako vesnickej balik nemohl volit jinak. On za to nemuze. Ne vsem byla do vinku nadelena inteligence a v nasi zemi je videt ze sudicky to pred lety asi podcenily. Tedy at Ti Clinte chutna ( ale zkontroluj si jestli ti na to kokeno nekdo pred tim neplivne ) [emoji23][emoji23][emoji23]

 

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, kurz češtiny bol najprv v podaní Petra. Ale keď sa dozvedel, že sa mu sponzoring od Drhoša už nevráti, tak zabudol aj na spisovnosť.

Alebo mu ešte doznieva v diaľke hlas ameriky, tak preto president. :D. Som zvedavý, či mu Denim strelu Drhoš vráti. Záleží, na ktorom mieste Petr je v poradovníku sponzorov, ktorí sa teraz po prehre hlásia o svoje peniaze.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezký, že gratuluješ, ale tady z klubu moc voličů toho pána Z není. Tedy alespoň doufám.
Stane, ty jsi politicky zklamal. Už jsi mohl být můj zástupce a teď jsi to zazdil. Brácha ultra pravičák a ty vítač, Havlista z pražské kavárny. Jedinej schopnej je tu Motosman a Jao [emoji3] A pak možná nějací nováčci...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Clint napsal:

Stane, ty jsi politicky zklamal. Už jsi mohl být můj zástupce a teď jsi to zazdil. Brácha ultra pravičák a ty vítač, Havlista z pražské kavárny. Jedinej schopnej je tu Motosman a Jao emoji3.png A pak možná nějací nováčci...

No tak to já tě taky politicky zklamu. Jsem v tomhle na straně Stana a Petra... :t

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...