Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, stanmar napsal:

Mno, ale ani s OIII díru do světa neuděláš, hlavně na západ od SK.

 

Myslíš to tak, že v CZ je O3 nižšia trieda a v SK vyššia ? Len sa pýtam, aby som vedel povedať susedovi z Ruska, že tá moja O3 je pre neho high class. Len mám pocit, že ma asi vysmeje z toho jeho G class medveďa.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stafa, 

 

taky tu nejsem dlouho. Na srazu jsem byl jen jednou....

 

 

A z jiného soudku :-) : Děti mají ve čtvrtek prázdniny, jak jsem navrhl své kopretině rodinný výlet a souhlasila. Uděláme si pěkné odpoledne. Pojedeme se podívat do Bolky, kde se naše kára narodila :D. Uděláme si hezké odpoledne. Děti vezmeme do Škoda muzea a do zákaznického centra :)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Jao napsal:

Myslíš to tak, že v CZ je O3 nižšia trieda a v SK vyššia ? Len sa pýtam, aby som vedel povedať susedovi z Ruska, že tá moja O3 je pre neho high class. Len mám pocit, že ma asi vysmeje z toho jeho G class medveďa.:D

 

No jasně, pro Slováky je teď O3 luxusní auto. Ale nemůžeme se ničemu divit. Je to teprve pár let, co jste vystřídali ovce za auta. -_-

 

Edit: Jen v případě, že by to zase nějaký tupý Slovák nepochopil (a že se jich tady do tématu dívá docela dost)... JEDNÁ SE O SARKASMUS, OKA?

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemej obavy. Vsichni bohati Rusove jsou vsude, jen ne v Rusku na par vyjimek.

Kurva tady ve vlakne je to taky sama naplavenina z vychodu. Kdo tady ma tu poloukrajinstinu louskat. [emoji23][emoji23][emoji23]
- neco aby Stafa neusnul. [emoji23]
Stanmar to napsal strucne a vystizne. Sranda musi byt a to i nekdy docela tvrda. To je to co dela tento klub klubem, jak jej zname. Nedela mi problem jakakoliv narazka na mou osobu nebo auto, ale pokud se furt omyla dokola jedno a to same a jine tema neni. Je to trapne a ne vtipne.
Stafo, nemusel si se ptat Stanmara, ale klidne me. Rapid, co by tehdejsi uplna novinka a novy designovy smer byla v mych ocich co by zapaleneho fandu Skody uplna bomba. Mohl jsem si koupit novou O2 fl za podobny peniz. Ale novej Rapid to bylo neco. No a muj pohled na Skodu, co by nejlepsi a nejspolehlivejsi vuz na svete se behem 3let vlastnictvi a 7mi reklamaci a jinych problemu stejne jako navsteva tohoto fora postupne rozplynul. Pravda, Rapida mam uz 5let s 86tis km a od tech tri let uz se nic moc zasadniho az na drobnosti nestalo, to uz si ale u me Skoda reputaci nezlepsi a dnes si myslim temer pravy opak toho co jsem si myslel treba pred 6ti lety. Skoda uz neni zdaleka muj sen a za sve penize si Skodu uz neporidim, proste uz jen z principu. Tod vse male okenko ve strucnosti o me.

Jo ta A6 musim rici je pecka. Ac je to rocnik myslim 2012, tak co se tyce vybavy treba tak ma radu veci co teprve nyni Skoda predstavuje s velkou slavou. Tech ruznych hracek v podobe assistentu az po treba headup displey. Proste ve Svedsku kdyz jdes koupit mikrovlnku nebo pracku dostanes k ni diesla zdarma. [emoji23] Nikdo uz to tam nechce. Osobne bych Audi asi nechtel. Clovek sedi az na zemi a leze do toho jak do zakrytu. Jsou proste strasne nizko na muj vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabiza,

ale žinčicu chlípať s bryndzou a haluškami od ovečiek, to Pražákom ide. :D

Nasadnú potom do nižšej strednej triedy s veľkým kufrom (okrem Opla :lol:) naplneným syrom a juchú domov :D.

Petr,

to je fakt, že niektoré vychytávky novej Čkody už boli v Bawaria Dojče vágen z roku 2002 .

 

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi, potrebujem kúpiť elektrocentrálu tak na 5kW jednu fázu. Tie BauBau čínske zázraky Made in Germany  by som asi vylúčil. Máte vyskúšanú nejakú strednú triedu na občasné použitie pri výpadku prúdu ?

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jao. Kup si Teslu model S. [emoji23] Dle meho pokud to mas na opravdu obcasnou potrebu a nemas na tom zavisle pristroje typu plicni ventilaci, EKG apod. Tak Ti nejakej ten Babau staci.
Stafo, nic moc to resis. Az me budes opravdu srat, tak to poznas. Poslu te do prdele a bude. [emoji23]
Jinak klobouk dolu pred Tvou cestinou. To ja bych slovensky nenapsal ani hovno. Ty vase dlzen, makcen a ta strecha nad "O" to je madarstina jako svin.
No moje mala dcerka si ale oblibila takove ty slovenske porady pro deti. Smejko a Tanculienka apod. a nektere jsou fakt pekne pac na to pak musim porad dokola koukat s ni taky tak uz to znam nazpamet. Tedy jsme vlastne CSR rodina. Taky je pravda ze ctvrt rozsirene rodiny mame Slovaky. Tedy ja urcite proti Vam nic nemam. Vse je prdel a hlavne, konecne jste zatocili doma s tim levicackym Ficem. Jeste aby jste nebyli jako narod takovy vlezdoprdelky EU a bude vse ok.

No a co se tyce tech ovci. Slimaci zase maji radi kozy pry. Tak si z toho nic nedelejte. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame dalnice A1, A2, A4, A8 a dalsi ve stavbe :D

Okresky to jina vec. Sposta lidi na okreskach citi se jakhle na dalnici :D . Rychle vraceji s pokutou v ruce :D:D . U nas na okresce kdy jedes vice nez 120 km/h mas pokutu 500 zloty a 10 bodu. Ve meste dodatecne mas zakazano ridit vozidlo na dobu 3 mesice :D . Mest'ackych piratu je stale moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Jao napsal:

Chlopi, potrebujem kúpiť elektrocentrálu tak na 5kW jednu fázu. Tie BauBau čínske zázraky Made in Germany  by som asi vylúčil. Máte vyskúšanú nejakú strednú triedu na občasné použitie pri výpadku prúdu ?

 

Má zkušenost je taková. Připrav si cca 30000. Jdi do hondy se sinusovým výstupem a možná budeš mít 3.5 kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to jak mexická telenovela. Oko nezůstalo suché....

Na centrály tady koukni.
http://www.profi-elektrocentraly.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=www.profi-elektrocentraly.cz&utm_content=Elektrocentrála

Pak na karavan shopech. Tam jsou převážně tiché centrály do kempů. Pak existují palivové články a nebo solární systémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...