Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

Jezdim bezne tachometrovych 60, tam kde jsou chodniky jako v tomto pripade a to byvam vetsinou brzda provozu a za mnou kolona. Pres nas je tah na Slovensko a prave nasi sousede moc na dodrzovani rychlosti teda nejsou, viz. tento pripad. Bezne jezdi ve 40 kde jsou dva prechody a zatacka kolem 90 se divim ze se jeste neco nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tož to je good cena :kol-47: . K tomu rozlišení ... potřeboval bych to v tom jejich značení něco x něco a snímků za sec. Bohužel jsem teď v práci, manuál i kamera je doma, bo ještě čekám na kabel (pojistka->autozásuvka), takže nemohu vypsat ty varianty co to nabízí.

 

edit: a ten polarizační filtr používáte? Všiml jsem si včera, když jsem udělal zkušební záznam, přidržením na skle, že jsou v záběru odrazy věcí na palubce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak možná rozlišení jsou:

2560x1080 30fps 21:9 (cinema mode)

2304x1296 30fps 16:9

1920x1080 45fps 16:9      tento mám momentálně nastaven

1920x1080 30fps 16:9

HDR 1920x1080 30fps 16:9   nebo bych měl nastavit toto?

1280x720 60fps

1280x720 30fps

 

jde mi o optimální nastavení poměr slušné rozlišení/přijatelná velikost (aby se mi po 2 h jízdy nepřepsala novým záznamem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tusim ze full HD pri 60 snimcich...

Jinak gratuluju k vyberu, taky ji mam z aliexpressu s gps a 32Gb kartou me vysla na 96,79$.

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk

mimochodem Hanysek, jak je to se zvukem u teto kamery? Mám video bez zvuku, ovšem co mi vrtá hlavou je že v menu je možnost indikace zelené diody buď GPS status, nebo MIC status. Ale nikde dál v menu jsem nenašel nic o zvuku ... umí ho vůbec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...