Přejít na obsah

CANTON sound systém


Doporučené příspěvky

Mám mírně vytažené basy a výšky. Obecně mám rád zvuk bez příkras, ale ono se to v tom autě ztratí v tom ostatním hluku stejně ztratí (navíc mi ty basy standardně připadají dost nevýrazné). Mimochodem, moje oblíbená skladba na testování basů je tahle (začátek 3:30):

 

https://www.youtube.com/watch?v=t6wrZ6P6-wU

 

Ty basy tam nejsou skoro slyšet, ale s dobrou reprosoustavou jsou cítit :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

program Free YouTube to MP3 Converter ti to z toho videa převede do .flac tak to dělám já

 

Ale v YT je to už ztrátově zkomprimované, převádět to znovu do FLACu je IMHO plýtvání místem. Pokud se při opětovné kompresi bojíš, dej to třeba do 256 kbps MP3 (nebo VBR) a bude. Podle toho, co vím, má Youtube datový tok na audio nějaký 125 kbps té jejich komprese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň já už blbnu  :kol-137:  ....čtu "novej sup" a rozumím tomu tak, jsi agent ŠA a někde sis poslechl "Nový Superb III"  .... a ty myslíš novej Subwofer u tebe v autě.... no jo asi stárnu....

 

Ale jinak to vypadá pěkně, jen škoda toho místa v kufru, my co vozíme kočárky apod..... takhle máš teď vzadu masážní sedadla ne ? :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...