Přejít na obsah

CANTON sound systém


Doporučené příspěvky

Vubec. Delaji se primo i boxy na miru te kapsy, ale jeste ne pro O3. A navic puvodni musel zustat. Byla by tam dira. Neni pod nim koberec. Tak se k puvodnimu dal zesik.

Tohle stalo 4 tis plus 1500,- kabely a montaz v Ahifi.

Auto mam vytlumeny a repro jsem daval jine uz driv. Do prednich dveri jen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten Canton je opravdu velmi špatný. Měl jsem dvě OII se soundsystémem (TVM) a to hralo velmi dobře. Mám v Audi soundsystem BOSE a ten tak dobře nehraje. Pak jsem měl půjčené RS 3 s Cantonem a byl jsem z toho velmi rozpačitý. Basy prakticky žádné, a zvuk hlavně výšek mizerný. Rozhodně nedoporučuji přikupovat. Za ty peníze je lepší osadit lepšími reproduktory stanadrtní systém. Nyní mám RS s obyčejným systémem a budu měnit repro. Woofer je v autě naprosto zbytečný pokud máte dobré repro a slušně vytlumené dveře a nechcete aby vám upadla hlava. Komponentní repra za 2 tis. kč hrají asi tak o 3 levely lépe než ty Cantony, takže asi tak. Jinak ten chlap v té recenzi na LaK to s tím Cantonem vystihl. Pokud jsou ale majitelé Cantonu hluší, tak jsou vlastně šťastní. :kol-28:

Editováno: , autor: skodavrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita a výkon Cantonu, odpovídá ceně, takže Bang & Olufsen to prostě není.... mám auto vytlumené a basy z předních repro jsou víc než dostatečné... subwofer je rozhodně nejslabší částí systému.... jediný kdo ho bude vnímat budou pasažéři na zadních sedadlech... 

 

Přes 5 let jsem měl OII se Soundsystémem a je to srovntelné, respektive po tom vytlumení. OII jsem vytlumenou neměl, takže by to asi bylo taky ještě jinde... bohužel jak jsem tady už psal, většina lidí má tendenci posuzovat kvalitu Audio jen podle toho jak moc to basuje, a v tom opravdu OIII nevyniká....

 

Jinak rozdíl mezi obyč systémem a Cantonem je taky v přídavném zesilovači pod sedadlem řidiče, takže jen výměna repro nestačí a obyč systém má jen zesilovač v rádiu a ten je nic moc. To nevím jak by šlo dodatečně vyplepšit, bez příplatkového Cantonu...

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes som bol na kompletnom odtlmení auta v ahifi v Brne. Samozrejme že dôvody boli dva. Prvý, znížiť v aute hladinu hluku a druhý posunúť zvuk "sound systému CANTON" na inú úroveň. Rozhodol som sa, že pôvodné reproduktory (chrastítka) v predných aj zadných dverách vrátane výškových, vymením za kvalitnejšie. Po dlhom skúmaní a preverovaní (z rôznych zdrojov napr. aj z firmy CANTON v DE) a následnom odporúčaní,  padol výber na komponentné repro CANTON QS 2.160. Oného času boli tieto repro ocenené ako najlepšie hrajúce v cenovej kategórii do 400 EUR, momentálne sa dajú kúpiť za cca 98 EUR/pár. A výsledok ? SOM ŠOKOVANÝ!!! Vo všetkých smeroch, sa to výrazne zlepšilo, ale taký skok som neočakával !!! Úplne zmizol pocit plochého zvuku prednes je čistejší, hlavne čo sa týka basovej a výškovej zložky. Basy sú mohutnejšie, výšky presvedčivejšie a výrazne sa znížilo skreslenie pri vyžšej hlasitosti. Konečne počujem pri nastavovaní systému nejakú zmenu !! Samozrejme odtlmenie hrá svoju úlohu a bez neho by to asi nešlo. Jednoznačne odporúčam.

 

 

post-92521-0-34850100-1427310540_thumb.j

post-92521-0-37524600-1427310554_thumb.j

post-92521-0-01774500-1427310566_thumb.j

post-92521-0-79587200-1427310579_thumb.j

post-92521-0-10691200-1427310594_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Alternativa vcetne spousty referenci je v Hradci Kralove ,Jirka Karlovsky,Revilo autohifi.Delal mi 2krat Yetiho,nove i Fabii. Precizni prace,ochotny a skromny.

Snad i reference na autohificlubu  lecos napovi. 

http://www.autohificlub.cz/forum/9-autohifi/1838253-doporuceni-na-kvalitniho-prodejce-autohifi

Mimo prodeju i montuje a tlumi.

Jen je pravdepodobne znacne vytizeny,ja cekal asi mesic......

Rozdil je ale ohromny.

Editováno: , autor: hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...