Přejít na obsah

Nefunguju el. -okna,zrkadla


johan5x94

Doporučené příspěvky

Zdravim 

prestali mi fungovat EL. okna a zrkadla všetky nejdu ani jednotlivo z ostatnych dverí 

vagom sa nejde pripojit na komfotrnu j.   komf. j. som aj skusil vymenit za taku istu ale chyby pretrvava

nasledne som aj pozeral aj kably v o dverach a su ok

okna idu podrzanim kluca 

 

co by som mal este skusit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

inak cela elektrika ide okrem okien zrkadiel a na palubovke nesvieti svetielko dveri  ale ak nevipnem svetla tak to  huci  cize spinac ok

 

no tak  uz som skusal  menit : komfortku ,RJ dveri ,ovladanie okien u šofera,aj kabelaz dveri je ok 

A aj tak nejdu už fakt neviem co je tomu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak pri tej RJ dveri je dolezite, aby si pouzil presne taku istu aku mas v aute, udajne inak nebude fungovat (ked ju demontujes tak vo vnutri vidno cip, ten by mal byt rovnaky, v mojom pripade to bol cip znacky teco). Mne ked do tejto jednotky zatiekla voda (neviem akym zazrakom), vyskratovala a prestali fungovat okna, zrkadla, otvaranie palivovej nadrze a ostali mi zamknute vsetky dvere okrem soferovych a kufru a to tak, ze nesli otvorit ani zvnutra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskusaj vymenit riadiacu jednotku el. okien v soferovych dverach (je hned vedla motora na stahovanie okna)...ak ti nefunguje aj otvaranie palivovej nadrze tlacidlom tak je to jasne...

To bude ono. Je to idiotsky udělaný. Teče do toho voda a vyhnijou kontakty ve svorkovnici. Já už tuhle závadu řeším po 3. Teď do tý svorkovnice zkusím nacpat vazelínu. Snad to už bude fungovat.

 

 

EDIT:

Inak pri tej RJ dveri je dolezite, aby si pouzil presne taku istu aku mas v aute, udajne inak nebude fungovat (ked ju demontujes tak vo vnutri vidno cip, ten by mal byt rovnaky, v mojom pripade to bol cip znacky teco). Mne ked do tejto jednotky zatiekla voda (neviem akym zazrakom), vyskratovala a prestali fungovat okna, zrkadla, otvaranie palivovej nadrze a ostali mi zamknute vsetky dvere okrem soferovych a kufru a to tak, ze nesli otvorit ani zvnutra....

je to TYCO ne Teco, ale máš pravdu. Tuším se tam používali ještě Siemens, ale je to tak. Musí to být stejný typ jaký tam byl před tím.

 

 

EDIT2:

Jinak neměl byste někdo na prodej funkční tuhle prašivou jednotku do LP dveří. Značka Tyco? Kdyžtak mi hoďte zprávu na

 

ryccardo@seznam.cz

 

Díky

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...