Přejít na obsah

2,0 TDi CR 103kW chiptunning


juroke

Doporučené příspěvky

Nevidim v tom az takovej problem pac 6kvalt ve verzi 125kw ladi i fabrika na 350Nm, namereno na brzde cca 360-365Nm takze porad jdu ve stopach tovarniho nastaveni, nakrmit to neni problem jak koukam na nektere grafy od jinych ale nejsem toho moc zastancem to hnat zbytecne to extremu. 380Nm a 180hp je myslim uplny luxus. A 125kw ladit samozrejme trochu ostreji 400Nm a 200hp.

V brzke dobe budu delat prestavbu motoru 103kw CFHC vymena turba za 125kw a odladeni na 200Hp tak se to snad povede.

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Zdravim chcem sa podelit moju cerstvu skusenost...dal som moju octaviu 2 fl 2.0tdi cfhc chipnut firmov profituning v poprade... vysledok 132kw 385 nm zmerane na brzde... auto ide velmi pekne pekny postupny narast vykonu... spotreba cca taka ista ale to neviem objektivne posudit lebo teraz skusam ten chip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj chci se zeptat, jestli jit do chiptuningu u tohoto motoru? Pred tim jsem mel PD bez chip a zdal se mi mnohem zivejsi.... Potrebuji hlavne na predjizdeni... U CR 4x4 jsem si vsimnul, ze ten nastup tam neni takovy, ale zase to dlouho taha... Nevim zda verit chiptuningarum, zda upravy jsou uplne ok a motor nedostava vice zabrat... Mam najeto zatim 96 tis. a chtel bych, aby mi tak do 320 tis vydrzel:) co vy na to? chip jsem jeste nikdy nemel... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes jsem byl u TDIfun. Dlouhou jsem se rozhodoval, zda-li má cenu jet přes celou republiku (České Budějovice - Těšín) a teď můžu s klidným srdcem říct, že nelituji jediného kilometru! Po odladění jsme skončili na krásných 173,5hp a 389Nm. Navíc mi nastavil DSG tak, že už se nepodtáčí a krásně brzdí motorem. Můžu jen doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

BitPower.cz plně doporučuji .... autochip a pod.. nikdy!...   má octavie má 141kw 493nm 4x4  a nemůžu si stěžovat spotřeba od 3.5L  klidnou jízdou bez problému kolem 4.5L se dá jezdit..  jelikož jezdím do práce kousek tak jezdím aktuálně  za 6.7L  za 4km ani pořádně neprohřeje ...   popř. pro více informací nebojte se zavolat 776570022 (firma BitPower.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím lidi,prosím poradte mam 2.0tdi 103kw motor BMP,koupil jsem si chiptuning MPPS V13 vše funkční,potřebuji vypnout EGR a nevím vubec jak :o pán psal že to bez problému jde...nikde není ale nic na výběr pouze číst a uložit,kdyby někdo poradil tak sem mohu i nahrát soubor ŘJ motoru,je tam nefunkční EGR potřebuji jen vypnout

03G906021NK.Bin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...